NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 1. srpna 2022

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 1. srpna 2022


 

Příběh končí, kýženého, zdá se, bylo dosaženo. Pochybnosti místních obyvatel o technickém stavu mostu přes Volyňku ve vimperské ulici Zlatá stezka potvrdil odborník vydáním revizní zprávy obsahující formulaci o snížené zatížitelnosti tohoto úseku komunikace v majetku města. Poprvé jsme na toto této přinesli v našem magazínu informace 7. února, poté postupně ještě čtrnáctkrát. Dnes, doufám, děláme za příběhem tečku. Nebudu zde připomínat jednotlivá vyjádření představitelů radnice ani stanoviska krajského úřadu. Zájemci si mohou vše najít podle odkazů níže na stránce. Děkuji všem, kteří se ve věci aktivně přičinili i těm, kteří odpověděli na naše otázky. Ti oslovení, kteří hráli mrtvého brouka, zřejmě stále nepochopili, že jsou ve funkcích proto, aby lidem sloužili a že tomu není naopak. Trvalo to celé poměrně dlouho, ale povedlo se. Příběh jednoho mostu končí, ale je to jen začátek seriálu. Není to totiž jediný most v majetku našeho města, o jehož technickém stavu mají lidé pochybnosti. 
Zdeněk JUNGVIRT

 

Informovali jsme:

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 31. července 2022

NAŠE MĚSTO VIMPERK: U mostu přes Volyňku v ulici Zlatá stezka už jsou dopravní značky o jeho snížené nosnosti

NAŠE MĚSTO VIMPERK: ad Most v ulici Zlatá stezka – odpovědi a omluva vedoucího odboru investic a údržby městského úřadu

NAŠE MĚSTO VIMPERK: ad Most v ulici Zlatá stezka – už jsou tam patky pro dopravní značky (27. července 2022)

NAŠE MĚSTO VIMPERK: ad Most v ulici Zlatá stezka – odpovědi tajemníka městského úřadu

NAŠE MĚSTO VIMPERK: ad Most v ulici Zlatá stezka – stanovisko krajského úřadu

NAŠE MĚSTO VIMPERK: ad Most v ulici Zlatá stezka – otázky redakce, odpovědi radnice

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Most v ulici Zlatá stezka má sníženou zatížitelnost, radnice ale žádné opatření neudělala

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 30. června 2022

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Vyjádření radnice k technickému stavu mostu přes Volyňku v ulici Zlatá stezka

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Most přes Volyňku v ulici Zlatá stezka – bez označení nosnosti

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Všechny mosty projdou revizí. Naší redakci to sdělila vimperská starostka Jaroslava Martanová

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Most v ulici Zlatá stezka – vyjádření starostky města

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Most v ulici Zlatá stezka – lidé poukazují na jeho pochybný technický stav

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Most v ulici Zlatá stezka – dostává zabrat


 

 

Komentáře

komentářů