PŘEDSTAVUJEME: Spousta zákazníků umí ocenit toto řemeslo, říká majitelka Cukrářství Věrka Rohanov

PŘEDSTAVUJEME: Spousta zákazníků umí ocenit toto řemeslo, říká majitelka Cukrářství Věrka Rohanov

V malebné vísce pod Javorníkem, v Rohanově, mají nejen v létě tolik vyhledávané přírodní koupaliště, ale najdete tam také svými sladkostmi proslulé Cukrářství Věrka.

Majitelka a zároveň jediná pracovnice Věra Kordíková provozuje tuto živnost už devátým rokem. Pro zákazníky připravuje zejména různé dorty ve 3D provedení, mini, velké i mega zákusky, domácí marcipán, šumavské koláče i malé koláčky.

„Někdy je toho nad hlavu, avšak tato práce mě velice těší. Když vidíte ty oči dětí, jak se těší na pamlsek mnou vyrobený a mají radost, to pak stojí za všechny peníze. Víte, spousta zákazníků umí ocenit toto řemeslo. Však, přijeďte si zamlsat, alespoň poznáte Rohanov i jeho okolí. Je tady nejen sladko, ale i nádherná příroda a klid,“ popisuje a zve k návštěvě Věra Kordíková.

Cukrářství Věrka v Rohanově připravuje své výrobky převážně na objednávku (mobil 605954544). Od pondělí do pátku zastihnete majitelku přímo na místě od 8 do 16 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin. V pátek a v sobotu si můžete sladkosti zakoupit v Rohanově ve volném prodeji.

(red)

Foto: archiv Cukrářství Věrka

This slideshow requires JavaScript.

0 0 votes
Hodnocení článku
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře