NAŠE MĚSTO VIMPERK: Ptáme se za vás – Zahájení výstavby veřejného osvětlení...

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Ptáme se za vás – Zahájení výstavby veřejného osvětlení na nábřeží Volyňky

 

 

V tiskové zprávě města Nábřeží Volyňky dostane veřejné osvětlení uvádíte, že výstavba bude zahájena v týdnu od 15. června. Zatím se tak nestalo. Proč?

Odpovídá Milan Brabec, vedoucí komunikace města Vimperk:
Firma má dle smlouvy dva týdny na zahájení a 3 měsíce na dokončení stavby. Staveniště jí bylo předáno, nyní je na ní, aby termíny dodržela.

 

(red) – Za krásnější Vimperk


 

0 0 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře