NAŠE MĚSTO VIMPERK: Ptáme se za vás – Zahájení výstavby veřejného osvětlení na nábřeží Volyňky

V tiskové zprávě města Nábřeží Volyňky dostane veřejné osvětlení uvádíte, že výstavba bude zahájena v týdnu od 15. června. Zatím se tak nestalo. Proč?
Odpovídá Milan Brabec, vedoucí komunikace města Vimperk:
Firma má dle smlouvy dva týdny na zahájení a 3 měsíce na dokončení stavby. Staveniště jí bylo předáno, nyní je na ní, aby termíny dodržela.
(red) – Za krásnější Vimperk
Odebírat
Login
0 Komentáře
