POLICIE ČR: Kriminalisté dopadli muže podezřelého z fyzického napadení ženy

POLICIE ČR: Kriminalisté dopadli muže podezřelého z fyzického napadení ženy

Českokrumlovští kriminalisté z oddělení obecné kriminality objasnili případ násilného útoku na ženu, k němuž došlo v úterý 17. června v odpoledních hodinách v lesním úseku části Domoradice, konkrétně na lesní cestě Prachárenská v Českém Krumlově.

Díky jejich precizní práci byla v krátké době zjištěna totožnost podezřelého muže, který byl následně zadržen a umístěn do policejní cely.

Jednadvacetiletý muž podle dosavadních zjištění v uvedené době přistoupil k 46leté ženě, která se s ním míjela na lesní cestě, a bezdůvodně ji fyzicky napadl. Kriminalisté již ve věci zahájili trestní stíhání a muže obvinili ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a trestného činu výtržnictví.

V případě uznání viny hrozí obviněnému trest odnětí svobody v rozmezí od tří do deseti let.

POLICIE ČR


 

0 0 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře