GLOSÁŘ Volyňky Homolkové: 20. října 2024

ad NAŠE MĚSTO VIMPERK: Ptáme se za vás – Pivovarské terasy a dešťová voda
Problém nastane stavební firmě, pokud neprovedla odvodnění teras podle návrhu architektů – viz https://www.vimperk.cz/…944, str. 15 (soubor PDF).
ad NAŠE MĚSTO VIMPERK: Informace k revitalizaci areálu Steinbrenerovy tiskárny ve Vimperku
Jsem zděšena z toho, že žádný architekt (zejména ten městský) neřekl poctivě našim radním, že ruinu pojmenovanou Steinbrenerovy domy, nelze revitalizovat, že ji bude nutno co nejdříve zbourat, než samovolně spadne do údolí směrem k Volyňce, a to i kdyby nebylo vydáno nařízení k jejímu odstranění. Bůh ví, zda zúčastnění architekti byli o tomto nařízení stavebního úřadu předem informováni funkcionáři radnice. Je evidentní, že zvítězila motivace skvěle zaplacené studie a projektu, že peníze jsou opět až na prvním místě.
ad Kontrolní den na stavbě Pivovarských teras (facebookový profil města)
Volejte sláva, už máme terasy. Ale, že nemáme moderní kino, kapacitní kulturní dům nebo krytý bazén, tak to naší radnici nevadí.
ad NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 10. října 2024
Já bych to viděla tak, že vina může být na organizátorech oslavy. Zřejmě nebyl vedoucí komunikace pozván nebo i byl a chudák už neví kudy kam. Tiskovou zprávu však mohla vydat naše paní starostka nebo náš pan místostarosta. Zakázáno to přece nemají. Nebo, že už by byli senioři až na samém konci snažení naší radnice?
Posléze jsem se od přímých účastníků dozvěděla, že na oslavě nebyla paní starostka, pouze pan místostarosta. Tomu asi tiskový mluvčí mediální slávu dělat nechtěl.
ad KOMENTÁŘ NA SÍTI: X – 7. října 2024
Autor článku by si měl zamést před svým prahem. Když před léty poslancoval, byl také prodlouženou rukou a plnil, co mu řekl jeho šéf.
ad KOMENTÁŘ NA SÍTI: Facebook – 7. října 2024
Milý Patriku, vždyť všem dnešním politikům jde v politice hlavně o fleky, o prospěch. Je to přece vidět v přímém přenosu, jak ve vrcholové, tak v komunální politice.
Volyňka HOMOLKOVÁ
Odebírat
Login
0 Komentáře
