NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 19. září 2022

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Glosa – 19. září 2022


 

Čtyři roky společně vládli našemu městu na nejvyšších radničních postech. Čtyři roky byli u toho, když se schvalovali projekty a ostatní příprava rekonstrukce ulice 1. máje. Jejich chlouby. Nepřišlo jim divné, že architekt a projektant nakreslili zastávku městské hromadné dopravy v úzkém místě u školy, kde bydlí jen minimum obyvatel, a že naopak opomněli navrhnout zastávku v širokém prostoru čtvrti Karla Weise, kde žijí stovky lidí a kudy autobus projíždí, aby se otočil na kruhovém objezdu. Paní starostka a pan místostarosta procitli až před komunálními volbami, a tak slibují ve volebních programech svých uskupení, že budou hledat ve čtvrti Karla Weise pro zastávku vhodné místo. Proč ho nehledali při schvalování projektů? Proč nepožadovali, aby ve zmíněné čtvrti bylo vyčlenění místa pro zastávku součástí rekonstrukce? Nebo požadovali a někdo jiný tomu bránil? Otázky, na které by měli Jaroslava Martanová a Zdeněk Kuncl veřejnosti odpovědět ještě před volbami.
Zdeněk JUNGVIRT

 

 

 

Komentáře

komentářů