NAŠE MĚSTO VIMPERK: Chodník u (zavřeného) hotelu Vltava stále čeká na opravu

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Chodník u (zavřeného) hotelu Vltava stále čeká na opravu


 

Bylo to v pátek 1. dubna, kdy jsme informovali o nebezpečné díře v chodníku před uzavřeným hotelem Vltava ve vimperské Kaplířově ulici.

Po intervenci u starostky města Jaroslavy Martanové byla ještě týž den na chodník umístěna zábrana, posléze tam zůstal jenom litinový dekl. Ten je tam dodnes. K opravě této části komunikace v centru města se stále nikdo nemá.

Ptali jsme se na radnici, protože chodník je majetkem města. Vedoucí odboru investic a údržby Michal Janče nám odpověděl: „Závada není na straně Města Vimperk. Město Vimperk vyzvalo vlastníka objektu hotelu Vltava, aby opravil závadu na shozu do suterénu objektu, kterým se propadá konstrukce chodníku. Bez této opravy není možné zajistit Vámi hlášené. Město Vimperk čeká až vlastník objektu provede udržovací práce.“

Majitel hotelu, vimperský zastupitel Martin Paštika, na naši písemnou otázku z 12. července, kdy závadu nechá opravit, doposud nereagoval.

 

Text a foto: (red) – Za krásnější Vimperk

 

 

 

 

Informovali jsme:

NAŠE MĚSTO VIMPERK: Díra v chodníku před (uzavřeným) hotelem Vltava v Kaplířově ulici; je tam od začátku tohoto týdne


 

 

 

Komentáře

komentářů