INFOSERVIS: Vánoční pohlednice Konta Bariéry již čtyřiadvacet let přeměňují naše školy na...

INFOSERVIS: Vánoční pohlednice Konta Bariéry již čtyřiadvacet let přeměňují naše školy na bezbariérové

 

Milí přátelé a dárci Konta Bariéry,
vzpomenete si, od koho jste naposledy dostali vánoční pohlednici? Tipneme si: poslala Vám ji kdysi babička. A kdy jste na Vánoce šli sami s přáním na poštu? Už je to dávno, že. Přitom je to hezký zvyk. Co takhle ho “oprášit”?

Kupte si originální pohlednici Konta Bariéry. A pomůžete třeba tomu malému klukovi, který Vaší ulicí jezdí na vozíku do školy. Naše vánoční přání totiž již 24 let mění školy na bezbariérové.

Letošní pohlednici pro Konto Bariéry namalovala Markéta Podhůrská. Od začátku listopadu je ke koupi na našem e-shopu. Firmám nabízíme také „dotisk na míru” ­– obrázek lze doplnit logem, přáním pro klienty či zaměstnance.

Milí přátelé, koupí naší pohlednice pomůžete dětem s handicapem, aby se při vzdělávání už nemusely potýkat s bariérami.

Předem děkujeme.

Vaše Konto Bariéry


 

Konto Bariéry stojí také za sbírkou na pomoc Ústeckoorlické nemocnici, která se v posledních týdnech ocitla v první linii boje s covid-19. Pomozte regionální nemocnici ZDE! Finanční příspěvky budou využity při nákupu technického vybavení, jež je určeno k podpoře dýchání nemocných s covid-19.


(tz)

 

 

 

Komentáře

komentářů