ÚVAHA PETRA HANNIGA: To je neuvěřitelná diskriminace seniorů

ÚVAHA PETRA HANNIGA: To je neuvěřitelná diskriminace seniorů

V době, kdy veřejná autobusová doprava je stále řidší, zanikají vesnické prodejny a pojízdné přestávají jezdit, ruší se pošty, lékařské ordinace a důchodci jsou tak odkázání na individuální dopravu svými auty za lékaři, nákupy, na poštu atd, je tento návrh z dílny Pirátů, Trojkoalice (STAN, TOP 09 a KDU neuvěřitelnou diskriminací seniorů.

Jak to tak vidím, jmenované strany v bloku se vehementně snaží seniory vyšachovat z veřejného života, okleštit je na právech. Finančně, psychicky a zdravotně zdeptat. Může se stát, že prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz. Je to logické, protože těm zazobaným příživníkům, kteří nikdy nemakali a jsou bohatí jen díky tomu, že mistrně vysávají státní peníze (naše peníze), prostě na silnicích vadíme.

Senioři dodržují pravidla silničního provozu, jsou opatrní a rozvážní, jenže tito hazardéři by chtěli na dálnicích a rychlostních komunikacích jezdit aspoň 150. Chtějí, aby senioři přišli o volební právo, aby senior po sedmdesátce měl nárok jen na tu nejzákladnější zdravotní péči. A takto to může plíživě pokračovat dál Nakonec v sedmdesáti budeš muset prodat byt či dům, vystěhovat se do důchodcovského koncentráku a čekat na smrt, aby mladí a chudí, ubozí migranti měli kde bydlet.

Můžou nám vzít důchod, místo něho vyfasujeme lístky na základní potraviny a nejnutnější věci na přežití a tím to hasne. Jediné právo, které ti zbude, bude dobrovolná nebo nedobrovolná eutanazie, aby´s nepřekážel a uvolnil místo „lepším a demokraticky smýšlejícím zmetkům“. Sice to zní jako hodně přitažené za vlasy, ale to, co se děje kolem nás, začíná hodně, ale hodně smrdět fašismem a totalitou. a tu naši rodiče a současní senioři zažili. Proto všechny strany, které jsou proti Babišovi a Zemanovi, se je snaží odstranit, chtějí nastolit novou totalitu – hlavně nenápadně. aby se proti nim nezačalo protestovat a lidi je nechtěli z politického života vyšachovat.

Prosím, udělte článku karmu, když jste na facebooku, dejte článek i tam a přepošlete tento odkaz svým přátelům. Myslím si, že se mnohých z nás toto téma hluboce dotýká a je třeba, aby se článek dostal na žebříčky a přečetlo si ho tak co nejvíc lidí.

Petr HANNIG (z blogu na internetu)


Autor článku: Petr Hannig (* 20. ledna 1946 Ústí nad Labem) je český zpěvák, skladatel, producent, hudební vydavatel a politik, předseda Strany zdravého rozumu. Opakovaně kandidoval do zastupitelských orgánů, aniž by byl zvolen. V roce 2018 se stal kandidátem na prezidenta republiky.


 

 

 

 

Komentáře

komentářů