ČESKÉ BUDĚJOVICE: Nemocnice obhájila certifikát kvality a bezpečí

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Nemocnice obhájila certifikát kvality a bezpečí

 

Ve dnech 5. a 6. června se v Nemocnici České Budějovice uskutečnilo hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných služeb, takzvaná reakreditace. Hodnotitelský tým České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví posoudil úroveň poskytovaných zdravotních služeb v českobudějovické nemocnici jako vyhovující ve všech standardech a ukazatelích a nemocnice tak obdržela certifikát kvality a bezpečí s platností na tři roky.

„Velmi mě těší, že členové hodnotitelského týmu mimo jiné velmi pozitivně hodnotili mimořádnou vstřícnost všech zdravotníků, se kterými přišli během reakreditace do kontaktu. Nemocnici České Budějovice a tímto samozřejmě také všem jejím pacientům k reakreditaci gratuluji!“ uvádí hejtmanka Jihočeské kraje Ivana Stráská.

„Mám radost, že opět mohu celému týmu naší nemocnice poděkovat. Konkrétně pak musím jmenovat doc. MUDr. Jozefa Filku, Ph.D., náměstka pro řízení kvality a bezpečí poskytované péče, který odvádí výbornou práci,“ říká Michal Šnorek, předseda představenstva Nemocnice České Budějovice.

Text a foto: (tznem)

 

 

 

 

Komentáře

komentářů