POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod z...

POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod z Vimperka a Prachatic

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 14:30 hodin dne 6.10.2018 do 11:00 hodin dne 9.10.2018, na parkovišti v ulici Mírová ve Vimperku.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla VW Tiguan. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW ve výši zhruba 30 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9.10.2018 v 07:15 hodin, na místní komunikaci před domem v ulici Pražská v Prachaticích.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla VW Caddy. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW Caddy ve výši zhruba 30 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

POLICIE ČR

 

 

 

Komentáře

komentářů