POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod ve...

POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod ve Vimperku a Stachách

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 19:00 hodin dne 29. 6. 2018 do 12:00 hodin dne 3. 7. 2018, na parkovacím stání před domem v ulici Sadová ve Vimperku.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do levých předních dveří u řidiče zde zaparkovaného vozidla Seat Leon. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Seat ve výši zhruba 5 000 korun.

 

Dopravní policisté dále žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 7. 7. 2018 ve 03:00 hodiny, na místní komunikaci před domem v ulici Sídliště v obci Stachy.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který při couvání ohrozil ostatní účastníky silničního provozu, následkem čehož zadní částí nezjištěného vozidla narazil do pravého předního boku zde zaparkovaného vozidla Škoda Octavia. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Škoda Octavia ve výši zhruba 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

POLICIE ČR

 

 

 

Komentáře

komentářů