VÝZVA: Dopravní policisté žádají o informace případné svědky dopravních nehod

VÝZVA: Dopravní policisté žádají o informace případné svědky dopravních nehod

Redakčně neupravované zprávy Policie ČR

 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 4. května 2022 v době od 13:15 do 18:45 hodin, na místní komunikaci v ul. Mnichovská v Netolicích.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Ford Turneo. Následně z místa dopravní nehody odjel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Ford je předběžně vyčíslena na 50 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 5. května 2022 ve 13:00 hodin, na silnici II. třídy číslo 145, v katastru obce Netolice, ve směru jízdy Netolice – Kratochvíle.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla, který si řádně neupevnil náklad, který se uvolnil z jeho vozidla na projíždějící vozidlo Renault. Hmotná škoda na vozidle Renault je předběžně vyčíslena na 20 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 6. května 2022 v době od 07:45 do 16:45 hodin, na parkovací ploše u silnice III. třídy číslo 14530, v katastru obce Žárovná.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Octavia. Následně z místa dopravní nehody odjel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Škoda Octavia je předběžně vyčíslena na 5 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace.  Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

POLICIE ČR


 

 

 

 

 

 

Komentáře

komentářů