ŠUMAVA ORIGINÁLNÍ PRODUKT: Uzávěrka jarního kola certifikace je už 10. dubna. Ještě...

ŠUMAVA ORIGINÁLNÍ PRODUKT: Uzávěrka jarního kola certifikace je už 10. dubna. Ještě to stihnete

Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s. přijímá žádosti o značku „ŠUMAVA originální produkt®“ do jarního kola certifikace, uzávěrka je 10.4.2016.

 

 

 

Výrobci nebo zemědělci, kteří vyrábějí či pěstují své produkty na území okresů Domažlice, Klatovy, Prachatice a Český Krumlov a provozovatelé, nabízející služby v cestovním ruchu(ubytovací či stravovací služby a zážitky) na území okresů Klatovy, Prachatice a Český Krumlov, mohou podávat své žádosti o značku.

Uzávěrka žádostí pro jarní kolo certifikací  je 10.4.2016. Další uzávěrku příjmu žádostí, pro podzimní kolo certifikací, plánujeme na září 2016. Žádosti přijímáme průběžně po celý rok.

Žádosti pro zážitky se podávají na formuláři žádosti o zážitky, pro výrobky a ubytovací či stravovací služby se podávají elektronicky na webu regionálních značek na odkazu: http://www.regionalni-znacky.cz/ . Vytištěný a podepsaný originál žádosti je třeba doručit, s nezbytnými přílohami (v případě výrobků i se vzorky výrobků),  na adresu RRA Šumava (384 73 Stachy 422), kde také obdržíte veškeré informace u regionální koordinátorky značky, paní Kateřiny Vláškové tel. 380 120 263, vlaskova@rras.cz.

iŠUMAVA

 

Komentáře

komentářů