POLICIE ČR: Dopravní nehody, krádeže, podvody, napadení… Co se také stalo

POLICIE ČR: Dopravní nehody, krádeže, podvody, napadení… Co se také stalo

16. července

Kriminalisté prověřují podezřelé úmrtí

Kriminalisté z Českých Budějovic a kolegové z krajského policejního ředitelství od čtvrteční noci, respektive večera, prověřují podezřelé úmrtí mladé ženy v jedné obci poblíž Temelína. V souvislosti s touto událostí kriminalisté zadrželi podezřelého muže. Po provedení soudní pitvy, která je naplánovaná na dnešek, následně stanoví vyšetřovatel další postup v případu.

 

15. července

Požár rekreačního objektu

Ve středu 14. července byli v 18:00 hodin přivoláni policisté z obvodního oddělení ve Vimperku do Bořanovic, do jednoho rekreačního objektu, kde začalo hořet. Policisté okamžitě vyjeli na místo události, kde v době jejich příjezdu již bylo několik jednotek hasičů, které měly požár pod kontrolou. Následně vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru uvedl, že pravděpodobnou příčinou požáru je závada na lednici. Nejedná se  tak o žádný trestný čin ani o jiné protiprávní jednání.

 

8. července

Nehoda na elektrokole

Dopravní policisté vyjížděli včera před půl druhou odpoledne k dopravní nehodě, ke které došlo na místní komunikaci v katastru obce Borová Lada, ve směru jízdy Knížecí Pláně – Borová Lada. Z dopravní nehody je důvodně podezřelá cyklistka, jedoucí na elektrokole značky Apache, která nezvládla řízení kola a po projetí pravotočivé zatáčky najela vpravo na nezpevněnou krajnici, kde z kola spadla. Při dopravní nehodě žena utrpěla přesně nezjištěná zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice. Alkohol u cyklistky negativní. Během jízdy měla cyklistka na hlavě bezpečnostní přilbu.

 

POLICIE ČR

 

 

 

Komentáře

komentářů