VÝZVA: Dopravní policisté žádají o informace případné svědky dopravních nehod ve Vimperku...

VÝZVA: Dopravní policisté žádají o informace případné svědky dopravních nehod ve Vimperku a Prachaticích

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 21:30 hodin dne 16. 12. 2018 do 17:00 hodin dne 21.12.2018, před domem v ulici Klostermannova ve Vimperku.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého vozidla, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do levé přední části zde zaparkovaného osobního vozidla Peugeot. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Peugeot ve výši nejméně 20 000 korun.

 

Dopravní policisté dále žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9.1.2019 v době od 07:00 do 08:00 hodin, před domem v ulici Husinecká v Prachaticích.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého vozidla, který nezvládl řízení a narazil do schodů u domu. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na schodech ve výši nejméně 4 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

POLICIE ČR

 

 

 

 

Komentáře

komentářů