PROTEXT: Máte potíže s křečovými žilami a horké letní dny bolesti vašich...

PROTEXT: Máte potíže s křečovými žilami a horké letní dny bolesti vašich nohou zrovna nepomáhají?

 

Máte potíže s křečovými žilami a horké letní dny bolesti vašich nohou zrovna nepomáhají? Lékař vám předepsal kompresivní punčochy na křečové žíly a vy se děsíte, co si počnete v létě?

Český výrobce zdravotního kompresivního zboží z Podkrkonoší, společnost ARIES, a.s. rozšiřuje odlehčenou produktovou řadu v druhé kompresní třídě Avicenum 360 FINE o lýtkové punčochy s otevřenou špicí. Tyto odlehčené modely vám díky speciální technologii pletení opravdu ulehčí život.

„Nejen strach z krátkých sukní obtěžuje v létě pacientky trpící křečovými žilami, resp. chronickou žilní nedostatečností. Mnohem závažnější jsou stavy, které mohou nastat, když se problém křečových žil neřeší. V létě, kdy jsou nohy těžké a opuchlé je riziko zhoršení stavu mnohem vyšší,“ říká PharmDr. Dalibor Ďurďa, odborný zdravotnický garant společnosti ARIES, a.s.

Právě léto je obdobím, kdy pacienti s předepsanou kompresivní léčbou, řeší velký problém. Punčochy, které mají vyhovující tlak v oblasti dolních končetin, jsou většinou silné a pacienti v nich v horkých letních dnech doslova trpí. Společnost ARIES, a.s. již v minulosti uvedla na trh produktovou řadu Avicenum 360 FINE, odlehčený model stehenních punčoch s otevřenou i zavřenou špicí. „V takových teplotách, jakými nás obdařilo počasí letos, mohou být i tyto stehenní punčochy nevyhovující a příliš teplé. Proto jsme letos vyvinuli v této odlehčené variantě i lýtkové punčochy s otevřenou špicí,“ dodává ředitel výroby a vývoje, David Šulc.

Mezi největší benefity lýtkových punčochy Avicenum 360 FINE patří bezpochyby použití Lycry Soft Comfort. Jedná se o vlákno, které zaručuje, že elasticita materiálu bude perfektní po celou dobu jeho životnosti. Punčochy jsou opatřeny špičkovou antimikrobiální úpravou Sanitized® Silver, která spolehlivě účinkuje proti vzniku širokého spektra mikroorganismů a díky tomu působí jako deodorant. Lýtkové punčochy Avicenum 360 FINE jsou výjimečné, jako odlehčený model splňují přísné kompresivní požadavky druhé kompresní třídy, ale na noze vypadají elegantně a stylově.

Punčochy z odlehčené řady Avicenum 360 FINE jsou vyrobeny tak, aby Vám ulehčily život a zpříjemnily horké letní dny. Stačí, že se trápíte s křečovými žilami a opuchlýma nohama.

Ucelenou nabídku naleznete na: https://ariesmedishop.cz/stitky/fine.html

PROTEXT

Ilustrační foto: archiv (red) – Za krásnější Vimperk

 

Informovali jsme také:

PROTEXT: Odlehčená verze zdravotních punčoch může v horku zpříjemnit život lidem s křečovými žilami

 

 

 

Komentáře

komentářů