PŘEDSTAVUJEME: Ocenění výrobci 12. ročníku soutěže Chutná hezky. Jihočesky

PŘEDSTAVUJEME: Ocenění výrobci 12. ročníku soutěže Chutná hezky. Jihočesky

Kategorie: Oceněný výrobek a výrobce:
1. Masné výrobky tepelně opracované, včetně uzených mas 1. BBQ žebra

Libor Novák

Rudolfovská 103, České Budějovice

2. Šumavská sekaná se slaninou

ZEFA Volary s.r.o.

Pivovarská 197, Prachatice II.

3. MALAWI uzený filet

Tilapia s.r.o.

Tržní 274/2, Tábor

2. Masné výrobky trvanlivé 1. BEJBY JERKY Krůtí

CORAX Trading s.r.o.

Dobrá Voda u Českých Budějovice

2. Originál česká kachní tlačenka

Vodňanská drůbež, a.s.

Radomilická 886, Vodňany II

3. Pečené koleno

Jaroslav Kocar

Hospříz 34, Jindřichův Hradec

3. Sýry, včetně tvarohu 1. Ovčí gouda archivní sýr

STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.

Zahrádky – Horní Dvorce 22

2. Kozí niva s modrou plísní

Rodinná farma Výrov s.r.o.

Husinec

3.

 

Madanbo

MADETA a. s.

Rudolfovská 246/83,  České Budějovice 4

4. Mléčné výrobky ostatní 1. Ovčí jogurt

STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.

Zahrádky – Horní Dvorce 22

2. Kozí jogurtové mléko – med

Rodinná farma Výrov s.r.o

Husinec – Výrov 21

3. Kozí krémový sýr

Bc. Jakub Matoušek

Chotýčany 79, Chotýčany

5. Pekařské výrobky 1. Chalupářský chléb

Pekařství Cais s.r.o.

Pražská 490, Vlachovo Březí

2. Rustikální chléb

K III, spol. s r.o.

Lipenská 1410/35, České Budějovice

3. Rybářský chléb

Pekařství MPM s.r.o.

Lomnice nad Lužnicí

6. Pekařské výrobky sladké 1. Štrůdl jablečný

POLANSKÝCH, s.r.o.

Mírová 146, Protivín

2. Prácheňský povidlovník

Galaxie spol. s r.o.

Strakonice

3. Koláč s tvarohem a rybízem

K III, spol. s r.o.

Lipenská 1410/3, České Budějovice

7. Cukrářské výrobky, včetně cukrovinek 1. Mrkvový dort

Kristýna Stluková

Puklicova 1033/33, České Budějovice

2. Cheesecake borůvkový

POLANSKÝCH, s.r.o.

Mírová 146, Protivín

3. Jablíčkový dortík

Soběslavská pekárna s.r.o.

Nerudova 278/4, Soběslav II

8. Alkoholické a nealkoholické nápoje, s výjimkou vína z hroznů révy vinné 1. GRIOTKA

Liqui B Zámecký ovocný lihovar Blatná s.r.o.

Plzeňská 315, Blatná

2. Višňový likér

CAR LEND s.r.o.

Hvozdec 47

3. LŽÍNSKÁ JABLKOVICE S KARAMELEM

Lihovar Lžín, spol. s r.o.

Lžín 57, Dírná

9. Ovoce a zelenina v čerstvé nebo zpracované formě

 

1.

 

 

 

JAHODOVÝ SIRUP S MÁTOU

Mgr. Lada Čuříková

Třeboňské předměstí 371, Lomnice nad Lužnicí

2. Švestko-rybízový džem s cukrem

Jaroslav Vališ

Jáchymovská 742, Zliv

3. Sušená dýně

Libor Lev

Brloh 73, Brloh

10. Ostatní 1. Vlašský salát speciál

Jednota, obchodní družstvo Tábor

Budějovická 1413, Tábor

2. BLATENSKÁ RYBÍ POLÉVKA

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Branišovská 1645/31a, České Budějovice

3. PUTIMSKÁ POMAZÁNKA

Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici

Kaplice – nádraží 86, Střítež

11. Pivo s výstavem do 10 tis.hl/rok 1. SLÁDKOVO SVÁTEČNÍ SVĚTLÝ SPECIÁL

Liqui B Zámecký ovocný lihovar Blatná s.r.o.

Plzeňská 315, Blatná

2. JANTAROVÝ LEŽÁK

Jan Wünsch

Jílovice 147

12. MED – nová kategorie !!!! 1. MED KVĚTOVÝ

Ing. Jiří Šika

Generála Svobody 483, Písek

2. Medovicový MED z Třeboňska

Ing. Petr Sedláček

Lužnice 29, Třeboň

3. MED SE ZÁZVOREM

František Vostoupal

Košice 210, Košice

Text a foto: (tzrak)

 

 

 

Komentáře

komentářů