TIP NA VÍKENDOVÝ VÝLET: Benefiční koncert v Nových Hradech opět pomůže prachatické...

TIP NA VÍKENDOVÝ VÝLET: Benefiční koncert v Nových Hradech opět pomůže prachatické nemocnici

 

Kdo má rád… je název benefičního koncertu a dětského dne, který už sedmkrát pomohl prachatické nemocnici. Výtěžek vždy putoval na vylepšení dětského a novorozeneckého oddělení. Stejně tomu bude i letos v sobotu 2. června, kdy se na zámku v Nových Hradech uskuteční už 8. ročník dětského dne a benefičního koncertu.

Vystoupí například Jitka Zelenková, Martin France, Kamelie, Linda Finková, Radka Fišarová, Renata Drössler  či Zbyněk Drda a mnoho dalších. Program pro děti začne v 11 hodin, první tóny benefičního koncertu zazní v 18 hodin.

Na dětském dnu v zámecké zahradě a blízkém okolí budou mít pohádkové bytosti pro děti připravené nejrůznější úkoly. Za jejich splnění dostanou diplom a dárky. Kromě soutěžních disciplín na malé návštěvníky čekají atrakce v podobě skákacího hradu, elektrického býka a také stánky s cukrovinkami.

Prvních šest ročníků benefičního koncertu Kdo má rád… se konalo na Martinském Mlýně u Trhových Svinů. Od loňska se akce přesunula na zámek do Nových Hradů. Výtěžek z koncertu vždy připadl dětskému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice a stejně tomu bude i letos. Díky takto získaným prostředkům nemocnice v minulých letech pořídila například EKG holter, šest polohovacích lehátek a polohovací stolky pro děti, zrekonstruovala a novým nábytkem i hračkami vybavila dětský koutek a vyšetřovnu na dětském oddělení.

Vstupenky za 200 Kč je možné zakoupit v sítích Ticketlive – www.ticketlive.cz nebo přímo na zámku Nové Hrady. Děti do 8 let mají vstup na koncert zdarma.

Upoutávka na koncert je k dispozici ZDE.

Benefiční koncert Kdo má rád… se koná pod záštitou:
hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské
ministryně pro místní rozvoj v demisi Kláry Dostálové
náměstka hejtmanky Jihočeského kraje Pavla Hrocha
starosty města Nové Hrady Pavla Hokra
starosty města Prachatice Martina Malého
místostarostky obce Trhové Sviny Věry Korčákové

(tz)

 

 

 

Komentáře

komentářů