POLICIE ČR: Policisté hledají svědky dopravních nehod na Stašsku, Vacovsku a ve...

POLICIE ČR: Policisté hledají svědky dopravních nehod na Stašsku, Vacovsku a ve Vimperku

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 9. 5. 2018 v době od 10:00 do 17:00 hodin, na blíže nezjištěném místě, při rozvozu poštovních zásilek do obcí Zdíkov, Michalov, Nicov, Řetenice, Šebestov, Úbislav, Benešova Hora, Rohanov, Vacov, Vrbice, Zálesí, Dobrž, Chvalšovice, Přečín, Lhota nad Rohanovem a Javorník.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do pravého zadního rohu zaparkovaného osobního vozidla VW Caddy, v barevném provedení České pošty. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW Caddy ve výši zhruba 20 000 korun.

 

Dopravní policisté dále zjišťují informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 13. 5. 2018 v době od 22:00 do 23:00 hodin, v ulici Mírová ve Vimperku.

Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do pravé zadní části zde zaparkovaného osobního vozidla BMW. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle BMW ve výši zhruba 20 000 korun.

 

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.
POLICIE ČR

 

 

 

Komentáře

komentářů