POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod

POLICIE ČR – VÝZVA: Policisté žádají o informace svědky dopravních nehod

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 1. února 2018 v době od 06:45 hodin do 15:55 hodin, na místní komunikaci v ulici Průmyslová v Prachaticích, nad firmou InTiCa Systém. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do pravého zadního boku zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Fabia. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Škoda Fabia ve výši zhruba 5 000korun.

Dopravní policisté dále žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 8. února 2018 v době od 15:15 do 15:30 hodin, na parkovišti v ulici Primátorská v Prachaticích, před obchodem Tescoma. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož poškodil levý přední bok zde zaparkovaného osobního vozidla Peugeot. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Peugeot ve výši zhruba 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.

POLICIE ČR

 

 

 

Komentáře

komentářů