HOROSKOP NA KAŽDÝ DEN

HOROSKOP NA KAŽDÝ DEN

www.spirit.cz

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 21. LEDNA

BERAN: Možná máte na dnešek nějaké plány, jenže nakonec stejně bude asi všechno jinak. Rozmazlujte partnera, jak to jen půjde.
BÝK: Dostanete šanci projevit se jako skvělý partner. Ti Býci, kteří teprve vztah budují, se mohou dostat o pořádný kus vpřed.
BLÍŽENCI: Nejlépe uděláte, když si vyjedete někam na výlet, ale případně postačí, když se projdete v nejbližším parku. Každopádně vám pobyt v přírodě prospěje na těle i duchu.
RAK: Dolehne na vás nějaký starší dluh, ozvou se resty. Trochu vás to potrápí, ale nakonec vše zvládnete a budete za hvězdu.
LEV: S drobnými opravami v domácnosti si vždy poradíte, ale pokud se vám dnes něco rozbije a závada bude větší, zavolejte raději řemeslníka – profesionála.
PANNA: Nehrajte si na kutila, přiznejte si, že některé zásahy v domácnosti potřebují ruku odborníka. O co si partnerovi řeknete, to dostanete.
VÁHY: Jestliže vás někdo osloví s prosbou o radu, pomoc, neodmítejte ho. V lásce máte paní Štěstěnu na své straně.
ŠTÍR: Pozor na upřímnost, ne všechno, co vám slina přinese na jazyk, byste měli ventilovat. Mohli byste si tím nadělat potíže. Váš rodinný život je dokonalý.
STŘELEC: Potomci vás možná trochu zaskočí nějakým plánem, o kterém se s vámi neporadili. Proberte jej s nimi a zachovejte si patřičný nadhled.
KOZOROŽEC: Je možné, že budete muset změnit přístup k některým záležitostem, abyste se přiblížili optimálnímu stavu. Není nad hezké chvíle ve dvou.
VODNÁŘ: Hledáte-li práci, pomýšlíte-li na změnu kariéry, můžete narazit na zajímavé informace. Může dojít na pocity odcizení.
RYBY: Neměli byste sedět doma. Raději vyrazte ven na čerstvý vzduch, a to bez ohledu na počasí. Provětrejte si hlavu.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 20. LEDNA

BERAN: Den je jako stvořený pro lásku nebo seznámení se s někým zajímavým. Pokazit si to můžete jen vlastním váháním.
BÝK: Popřemýšlejte nad svou pozicí v zaměstnání. Jste opravdu dostatečně pilní, důslední a pečliví, abyste si ji udrželi?
BLÍŽENCI: Budete si připadat trošku rozháraní, do ničeho se vám nebude chtít. Měli byste to ale překonat, na lenošení není nejlepší doba.
RAK: Pokud budete mít dojem, že vám nikdo nedělá radost, proč si ji neuděláte sami? Je to jednoduché a účinné a zvedne vám to náladu.
LEV: Pokud se vydáváte někam na cesty, buďte opatrní. Podle postavení hvězd hrozí kolize, úrazy, zranění.  V lásce se máte opravdu na co těšit.
PANNA: Jestliže vyznáváte zimní sporty, nezůstávejte doma za pecí. V přírodě vám bude dobře, posílíte svou psychickou i fyzickou kondici.
VÁHY: Nepodceňujte odpočinek, chvíle volna věnujte sami sobě a svým nejbližším. Někdy je zapotřebí si říci o to, co byste si přáli.
ŠTÍR: Jste trochu náladoví, ale k zamračenému čelu, mrzutosti, nemáte pádný důvod. Když se nad sebou zamyslíte, v podstatě vám nic neschází.
STŘELEC: Na některé podněty budete reagovat citlivěji, než u vás bývá zvykem. Ale mějte na paměti, že vyřčená slova nelze vrátit.
KOZOROŽEC: Čtěte knihy, které rozšíří vaše obzory a přivedou vás na pozitivní myšlenky. Obohatíte vás rovněž o nové úhly pohledu na život.
VODNÁŘ: Konstelace jsou vhodné pro plánování rodinného rozpočtu. Máte-li nějaké tajemství – pozor. To může být prozrazeno.
RYBY: S důvěrou k okolí to nepřehánějte, jisté informace si raději ověřte. Pomluvy a intriky mohou vyvolat žárlivost.

 

HOROSKOP NA PÁTEK 19. LEDNA

BERAN: Čtěte dnes pečlivě u smluv či ujednání i řádky psané drobným písmem pod čarou. Někdo by se vás mohl snažit obalamutit.
BÝK: Nedopusťte, aby za vás dnes rozhodovali jiní. Už delší dobu se chováte k partnerovi odtažitě, zkuste být vstřícnější. Romantika má zelenou.
BLÍŽENCI: Někdo zřejmě číhá na vaši chybu, měli byste proto být velmi opatrní. Pracovní starosti hoďte po příchodu domů za hlavu a věnujte se partnerovi.
RAK: Pokud začnete mít dojem, že je něco špatně, přibrzděte. Vaše intuice se obvykle nemýlí, mohli jste někde udělat chybný krok. Zjistěte kde.
LEV: Není vyloučeno, že se dostanete k zajímavým informacím, které byste mohli využít. Nechte si je zatím v záloze, určitě se vám budou časem hodit.
PANNA: Někdy se věci zvrtnou, aniž na to máte vliv. Důležité bude zachovat chladnou hlavu, nepanikařit.  Zkuste se občas vžít do role toho druhého.
VÁHY: Něco bude nejspíš v pracovní sféře váznout, přesto dál plňte své úkoly zodpovědně. Každý vztah je potřeba posouvat vpřed. Zamyslete se nad tím, jak to zařídit.
ŠTÍR: Kroťte trochu svou velkorysost. Mohli byste narazit na člověka, který se ji pokusí zneužít. Co se lásky týká, máte všechny trumfy v ruce.
STŘELEC: Užívejte si takové zábavy, která není příliš finančně nákladná. Rozhodně se nepouštějte do žádných hazardních her nebo sázek.
KOZOROŽEC: Prosazujte svoje zájmy, dokud vám okolnosti nahrávají. Později už takovou příležitost nemusíte dostat. Partner postrádá vaši podporu a blízkost.
VODNÁŘ: Den je vhodný například pro nákup nemovitostí. Obecně se ale vyzbrojte pevnými nervy. Setkáte se totiž také s lidmi, kteří nejsou moc chápaví.
RYBY: Snažte se o maximální odpovědnost a pečlivost, nezabývejte se zbytečnými malichernostmi. Jen vám berou energii a zdržují vás.

 

HOROSKOP NA ČTVRTEK 18. LEDNA

BERAN: Nepodepisujte žádné významné dohody, neuzavírejte smlouvy. V budoucnu by se ukázalo, že měly nějaké háčky.
BÝK: Ať se bude dnes dít cokoli, zůstaňte rozhodní. Jinak budete následně v dalším období sčítat nějaké ztráty.
BLÍŽENCI: Nic není jen černé nebo bílé. Z každé situace můžete mít nakonec prospěch. Právě dnes byste si to měli v určitých chvílích připomenout.
RAK: Budete mít možná chuť někoho zadupat do země. Tom případě si raději naordinujte více diplomacie. 
Potřebujete souznít s někým, kdo vám rozumí.
LEV: Zdraví vás může trochu pozlobit. Nepodceňujte teplé oblečení, zdravý jídelníček, potřebu pohybu a čerstvého vzduchu.  V citové sféře je všechno na dobré cestě.
PANNA: Nemáte pocit, že na sebe v poslední době trochu zapomínáte? Udělejte si něčím radost, zasloužíte si ji. Citové záležitosti se jeví bezkonfliktně.
VÁHY: Mohlo by se vám připomenout staré známé pořekadlo, že práce kvapná, málo platná. Pokud vám něco nejde od ruky, obrňte se trpělivostí.
ŠTÍR: Přijdete nejspíš na to, kdo se vám snaží házet klacky pod nohy. Na svém chování byste však neměli nic měnit, jen si dávejte větší pozor na to, co před ním říkáte.
STŘELEC: Není vyloučeno, že si projdete situacemi, které otestují vaše přátelské vazby. Máte šanci poznat, kdo je skutečný přítel a kdo vás jen využívá.
KOZOROŽEC: Pokud budou vaši potomci potřebovat nějakou radu, tak je neodmítejte a udělejte si na ně čas. 
Jednejte rázně a na rovinu.
VODNÁŘ: Neztrácejte čas, určité záležitosti se pohnou správným směrem. Nemračte se na partnera, i když si z vás možná bude trochu dělat legraci.
RYBY: Pozor na tendenci dělat ukvapené závěry a unáhlené kroky. Držte se rčení – dvakrát měř a jednou řež. Ve vztazích to může zaskřípat.

 

HOROSKOP NA STŘEDU 17. LEDNA

BERAN: Možná vstanete ráno z postele, jak se říká, levou nohou. Přesto se nakonec vše obrátí k lepšímu a večer budete mít nakonec dobrý pocit.
BÝK: Máte dojem, že vám docházejí síly? Když věnujete nějakou tu chvíli rodině nebo přátelům, budete se cítit lépe.
BLÍŽENCI: Budete si připadat, že jste se dostali z bláta do louže, jak se říká. Ve skutečnosti ale události hrají ve váš prospěch. Zjistíte to později.
RAK: Zřejmě dnes budete méně opatrní než obvykle. Přesto jsou planetární tendence kladné a vaše případné potíže či chyby se rychle vyřeší.
LEV: I neúspěchy je třeba brát s humorem. Vezměte si z nich ponaučení a nedělejte ukvapené závěry. S Berany budete naladění na stejnou vlnu.
PANNA: Dávejte si pozor na cennosti, doklady, věci osobního charakteru. Mohli byste o ně svou nepozorností nebo zbrklostí přijít.  V lásce vám hvězdy přejí.
VÁHY: Važte si toho, že vás práce baví a ještě jste za ni slušně placení. To by vás ale nemělo vést k tomu, že na sobě přestanete pracovat. Potřebujete odborně růst.
ŠTÍR: Zdá se, že na dnešku neshledáte žádné chyby. Všechno půjde jako po másle. Setkání s Raky a Střelci proběhne obdivuhodně dobře.
STŘELEC: Šetřete silami, můžete pocítit mírnou únavu a také jistou rozladěnost. Ono ne vždy se daří, proto se věnujte spíše méně náročným činnostem.
KOZOROŽEC: Úspěšný den na poli investic a případných nákupů znamená, že si můžete dovolit i mírný risk. Věřte své intuici, planety vám budou nápomocny.
VODNÁŘ: Při důležitých pracovních schůzkách a jednáních se raději držte v pozadí. S kritikou opatrně, vedla by k hádce.
RYBY: Pravděpodobně díky okolnostem zjistíte, že jakési věci nemůžete ovlivnit. Smiřte se s tím, bude to pro vás jednodušší.

 

HOROSKOP NA ÚTERÝ 16. LEDNA

BERAN: Ve vašem životě se schyluje k nějakým změnám. Nyní vám okolnosti naznačí, jaký bude další směr. Nebojte se zariskovat.
BÝK: Do vašeho života přicházejí změny. Dnes můžete čelit první výzvě, která naznačí, jak určité věci přerovnat jinak. + Potěšte partnera dárkem.
BLÍŽENCI: Pokud vás někdo dnes požádá o radu, určitě se mu snažte pomoci. + Jak je to dlouho, kdy jste se zeptali partnera, co ho trápí?
RAK: Hvězdy vás mohou ponoukat k lehkomyslnosti. Pokud dostanete nápad utrácet za hlouposti, rychle na něj zase zapomeňte.
LEV: I z malých úspěchů se naučte těšit, užívejte si života, jak to jen jde. + Zapracujte na partnerském vztahu, vyžeňte nudu a stereotyp.
PANNA: Po zdravotní stránce se cítíte skvěle, tedy lze předpokládat, že pracovní úkoly zvládnete na jedničku. + V partnerském vztahu zavládne báječná atmosféra.
VÁHY: Zdá se, že máte hvězdy na své straně. Do čehokoli se pustíte, výsledek by měl stát za to. + Také na semaforu lásky vám svítí zelená.
ŠTÍR: Vibrace planety Uran se pozitivně podepíší na záležitostech, které souvisejí s penězi. Den by měli využít zvláště osoby samostatně výdělečně činné, podnikatele.
STŘELEC: + Nezadaným budou přát okolnosti a pokročí ve vztahu, jenž se zprvu mohl zdát jako neperspektivní. Dotyčná osoba potřebovala jen více času.
KOZOROŽEC: + Můžete postrádat porozumění partnera, ale neklesejte na mysli, je to jen dočasné. Chybí mu vaše projevy laskavosti, tak to co nejdříve napravte.
VODNÁŘ: Pravděpodobně budete pracovně dost zaneprázdněni. Platí to zvláště pro jedince, kteří cosi zanedbali, mají resty.
RYBY: Nelze vyloučit, že budete řešit nějaké potíže v souvislosti s rodiči nebo naopak se svými dětmi. Jednejte vstřícně.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 15. LEDNA

BERAN: Někdo vám bude nabízet pomoc nebo radu, ale spoléhejte se dnes pouze na sebe.  Určité záměry raději odložte na později.
BÝK: Někdo bude chtít, abyste se postavili na jeho stranu. Zůstaňte diplomaty a hlavně se vyhněte ultimatům. Ta k ničemu nevedou.
BLÍŽENCI: Budete se cítit přepracovaně, i když týden teprve začíná. Udělejte jen to nejnutnější a jděte třeba na vycházku nebo domů, kde v klidu odpočívejte.
RAK: Budete se cítit na koni. Ale pozor, někde číhá nebezpečí. Buďte proto obezřetní a sledujte dění okolo sebe.
LEV: Planetární konstelace nevylučuje určité změny. Nestavte se k nim negativně, přijměte je jako výzvu, šanci něco dokázat. Věřte své lásce.
PANNA: Vaše finanční situace se zdá být nemastná neslaná, což by vás mělo ochránit před neuváženými, bezhlavými nákupy. Neutrální den.
VÁHY: Ačkoli je začátek pracovního týdne, ve vašem srdci zavládnou harmonie a spokojenost. Přispěje k tomu přátelská atmosféra na pracovišti. Na obzoru je nová láska.
ŠTÍR: Vaše výkonnost, produktivita práce, budí závist kolegů. Tvařte se, že ji nevidíte. Nechte promlouvat srdce, neskrývejte svoje emoce.
STŘELEC: Jistá nabídka koupě se může zdát lákavá, ale má skryté nedostatky, proto opatrně. Navíc planety větší vydání peněz nedoporučují.
KOZOROŽEC: Máte tolik sil, že by vám je mnozí mohli závidět. Neplýtvejte jimi na hlouposti, věnujte se jen tomu, co vám přinese radost.
VODNÁŘ: Ve váš prospěch hraje fakt, že dokážete v komunikaci s okolím volit slova, dát prostor ohleduplnosti a taktu. Jednejte tak, jak vám velí srdce.
RYBY: Nakládejte opatrně s penězi, finanční transakce si kontrolujte. Nebezpečí ztráty či podvodu je poměrně vysoké.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 13. LEDNA

BERAN: Už delší dobu máte v hlavě jednu představu. Je nejvyšší čas si sednout a pořádně si promyslet, jak ji zrealizovat.
BÝK: Proč si trochu neodpočinout? Někdo vás sice bude vybízet, abyste plnili jeho přání a představy, vy se ale zaměřte na ty své.
BLÍŽENCI: Výborný den ke spřádání plánů. A je jedno, jestli jen na ty nejbližší dny nebo třeba na celý rok či život. Leccos má totiž šanci na úspěch.
RAK: Mnohé se v minulých dnech vyvíjelo jinak, než jste chtěli. Tento den je vhodný na to, abyste si rozmysleli další kroky. + Nehádejte se, nemáte-li pravdu.
LEV: Chystáte se do nákupního centra? Raději nechte platební kartu doma, vezměte si s sebou pouze přiměřenou hotovost. Tím můžete hodně ušetřit.
PANNA: Někdy je lepší neplánovat, ale improvizovat. + Zapomeňte na staré křivdy. Jen tak se můžete se svou drahou polovičkou posunout o kus dopředu.
VÁHY: Pokud se necítíte ve své kůži, nepřehánějte to s žádnými aktivitami. Naplánujte si klidový víkend, bez stresu a rozčilování.
ŠTÍR: Máte před sebou báječné dny. Záleží jen na vás, jak s nimi naložíte. Paní Štěstěnu máte na své straně, a tak vám nic nebrání v tom, abyste se usmívali na svět.
STŘELEC: Duševní vyčerpání je mnohdy horší než fyzické, a tak si naordinujte pozitivní aktivity. + Nezapomeňte do nich zapojit své nejbližší.
KOZOROŽEC: Úspěšný den se pozná podle toho, že na jeho konci budete spokojeni sami se sebou a se svými výkony. A to by měl být právě tento.
VODNÁŘ: Vaše pozornost by se měla zaměřit na potomky a příbuzné, na rodinu. + Co takhle večer ve dvou – při svíčkách?
RYBY: Vlivem postavení planet nelze vyloučit rodinné spory o peníze. Snažte se o diplomacii, pokud na ně dojde řeč.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 14. LEDNA

BERAN: Někdo se bude snažit pořádně vám zkazit náladu. Nenechte se zatáhnout do sporů nebo hádek. Jen tak přežijete den v klidu.
BÝK: Budete se cítit unavení, proto se věnujte hlavně odpočinku. Čeká vás přece další pracovní týden. + Na rande raději zapomeňte.
BLÍŽENCI: Můžete se dostat do nějaké šlamastiky. Půjde o menší ztrátu nebo špatnou zprávu. Příliš se tomu nepoddávejte, život půjde i tak dál.
RAK: Co hodit všechny starosti za hlavu a udělat si výlet? Vyčistíte si hlavu a uvidíte leccos jinak. Navíc uděláte něco pro své zdraví.
LEV: Jste s něčím nespokojeni? Nezametejte problémy pod koberec, ale snažte se je vyřešit co nejdříve. + Vzájemné jiskření pocítíte s jedinci narozenými ve znamení Střelce.
PANNA: Zřejmě vás nečeká nic převratného, ale rozhodně nebudete zklamaní. + Važte si štěstí, které vás potkalo, ale počítejte se závistí okolí.
VÁHY: Nezapomínejte na přátele, známé, nevymlouvejte se, že na ně nemáte čas. Hlavně se vyhýbejte lidem, kteří vám jsou nesympatičtí, připravují vás o energii.
ŠTÍR: Zdá se, že kolem vás bude trochu rozruchu. Může ji způsobit nečekaná návštěva. + Štíři, kteří mají rande, si užijí hodně legrace.
STŘELEC: Jestli zhřešíte přemírou potravin, které pro vás nejsou vhodné, nemůžete se divit, že váš organismus zastávkuje. Dnes žádná tučná a těžká jídla.
KOZOROŽEC: Pokud se dostanete do situace, která pro vás nebude příjemná, řekněte to, co vám vadí, na rovinu. Kličkování by nic nevyřešilo.
VODNÁŘ: Určité věci můžete dnes pod vlivem konstelací vnímat jinak. Důležitým rozhodnutím se raději vyhněte.
RYBY: Dnešek rozhodně nepřeje podnikání, obchodním jednáním a podobným záležitostem. Vyrazte raději někam na výlet.

Týdeník Spirit

 

 

Komentáře

komentářů