HOROSKOP NA KAŽDÝ DEN

HOROSKOP NA KAŽDÝ DEN

www.spirit.cz

HOROSKOP NA ÚTERÝ 20. BŘEZNA

BERAN: Nyní se můžete úspěšně pustit i do složitějších úkolů. K partnerovi buďte otevření a vstřícní, rozhodně si to zaslouží.
BÝK: Pokud prokážete pochopení pro slabosti druhých, můžete se dočkat velmi příjemného překvapení.
BLÍŽENCI: Konečně se můžete vrhnout na něco, co jste dlouho odkládali. Uvidíte, jak se vám zvedne nálada a doplníte si pozitivní energii.
RAK: Už delší dobu se bez valného výsledku snažíte získat něčí pozornost. Začne ve vás uzrávat poznání, že to za tu snahu nestojí.
LEV: Nic by vás nemělo zklamat, rozhodit. Víte přesně, co chcete, a urputně si za tím jdete. Nebojte se vyslovit pravdu.
PANNA: Hvězdy přejí peněžním záležitostem, financím. Není vyloučeno, že u vás odkudsi přistane zajímavá částka, která vás zřejmě nezarmoutí.
VÁHY: Možná vás dnešek v některém ohledu dost překvapí. Dosáhnete toho mnohem více, než jste doufali či předpokládali.
ŠTÍR: Snažte se o pohodu, i když atmosféra okolo vás poněkud houstne. Pamatujte na to, že s úsměvem jde všechno lépe.
STŘELEC: Máte-li potřebu investovat, můžete si dovolit i větší výdaje. Ale pozor na to, abyste měli vše správně ošetřené. S někým se poraďte, zjistěte si, co se dá.
KOZOROŽEC: Věnujte se více své drahé polovičce. Pozvěte milovanou osobu třeba na hezké posezení do příjemné restaurace, prostě projevte více zájmu.
VODNÁŘ: Zbytečně neriskujte a vyhýbejte se hazardu. Zdaleka ne všechno, co vás nadchne, je pro vás vhodné a prospěšné.
RYBY: Máte možná pocit, že vás cosi začíná brzdit, omezovat. V kontextu s tím poroste vaše nenálada, případně nervozita až podráždění.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 19. BŘEZNA

BERAN: Nezapomněli jste na něco podstatného? Máte ještě čas promyslet si další strategii. Riskování nechte na následující dny.
BÝK: Prožijte poměrně pohodový den, pokud ovšem nebudete příliš netrpěliví. Nezadaní by se měli trochu více odvázat a odhodit stydlivost.
BLÍŽENCI: Občas máte sklon z pohodlnosti něco vynechat nebo prostě přejít. Dnes byste tím ale sami sobě uškodili. Můžete si užít krásný intimní večer.
RAK: Hvězdy naznačují, že by se mohly projevit nějaké zdravotní komplikace. Pozorně tedy naslouchejte signálům svého těla.
LEV: Nespoléhejte se na okolí, nikdo vám nepomůže. Vyhrňte si rukávy a zapracujte na tom, abyste se zbavili restů. Začíná se blýskat na lepší časy.
PANNA: I když máte pocit, že je leccos ztracené, zkuste ještě zabojovat. To, na čem vám záleží, nepouštějte ze zřetele, druhý pokus může stát za to.
VÁHY: Ruce pryč od riskantních transakcí. Vyhněte se tomu, abyste podepisovali nějaké dokumenty, smlouvy. Pokud podnikáte, buďte ve střehu.
ŠTÍR: Něco se vám v práci nedaří, jste nespokojení? Občas to chce podržet si od některých věcí větší odstup, získat nadhled. Potěší vás SMS zpráva.
STŘELEC: Můžete se vydat na nákupy. Máte možnost své peníze nejen smysluplně utratit, ale zároveň si pořídit kvalitní zboží bez závad.
KOZOROŽEC: Pokud máte problém začít pracovat hned od rána naplno, zastavte se, nadýchněte a zakousněte něco dobrého. Vězte, že vám nic neuteče.
VODNÁŘ: Jestliže budete muset řešit nějaké pracovní nebo finanční potíže, stres vám pomůže zahnat procházka přírodou.
RYBY: Zužitkujte svou kreativitu. Plánujte, organizujte. Jestliže řešíte potíže, není to jen partnerova vina.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 17. BŘEZNA

BERAN: Máte svůj šťastný den, a proto si můžete tzv. vyrazit z kopýtka. Určitě neseďte doma a vydejte se někam do společnosti, do přírody.
BÝK: Po uplynulých dnech pocítíte zvýšenou únavu. Přesto budete muset najít energii a vyřešit ještě jednu věc. Ale vyplatí se vám to.
BLÍŽENCI: Profi řidiči pozor – pokud můžete, nechte za volat usednout někoho jiného. Proč se jednou nenechat svézt? Vy jste navíc příliš roztěkaní.
RAK: Nesnažte se být příliš aktivní, protože hrozí, že budete věci spíše kazit, než abyste je úspěšně zvládli. Volte raději nějakou nenáročnou činnost.
LEV: Podle hvězd se před vámi rýsují zajímavé aktivity. Víkend byste měli strávit ve společnosti rodiny, příjemných lidí. Jen tak si skvěle odpočinete.
PANNA: Vadí vám každodenní stereotyp? Víkend můžete prožít zajímavým způsobem, když si vyslechnete nápady celé rodiny.
VÁHY: Cestu ke spokojenosti si musíte vyšlapat. Někdy to chce delší čas, jindy vám to půjde rychleji. Hvězdy slibují, že se blýská na lepší časy.
ŠTÍR: Zřejmě zaznamenáte pokles energie po náročném týdnu. Zkuste více odpočívat, pusťte z hlavy veškeré starosti.
STŘELEC: Zaměřte se na koníčky a na vše, co vás baví. Prostě na to, při čem dokážete vypnout. Navštivte místa, kde najdete nejen klid, ale zároveň načerpáte i potřebnou energii.
KOZOROŽEC: Pasivní odpočívání můžete změnit v aktivní. Milujete-li nějaký sport, věnujte se mu. Pokud ne, vydejte se na procházku do přírody.
VODNÁŘ: Z peněz se nevydávejte, žádné velké utrácení. Vyrazte s láskou na romantický výlet. Kdo je sám, možná někoho potká.
RYBY: Podle všeho vám kdosi cosi závidí, můžete narazit na intriky a pomluvy. Nepropadejte však splínu.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 18. BŘEZNA

BERAN: Pokud se vám nebude chtít do toho, co jste si naplánovali, nenechte se nutit ani okolím. Hrozí vám totiž menší karambol.
BÝK: Konečně si můžete dopřát klid. Nechte prostě den jen tak plynout, relaxujte, případně si vyjeďte do přírody.
BLÍŽENCI: Budete mít sklon cosi přehlížet, nevnímat. Ačkoli bude cosi dosti zřetelné, vy si toho ke své škodě nevšimnete. Příště byste si měli více všímat detailů.
RAK: Možná se rozčilujete nad tím, že ostatní nejednají podle vašich představ. Nemáte ale spíše vy příliš vysoké nároky?
LEV: Zapracujte na tom, abyste se cítili dobře, spokojení, v pohodě. Nepřipouštějte si žádné starosti. Možná potkáte někoho, kdo osvěží vaše vzpomínky.
PANNA: Není vyloučeno, že druhý den volna prožijete ve znamení návštěv, příjemných setkání, zajímavých prožitků. Nedělejte si plané naděje.
VÁHY: Před vámi je něco nového, ale nebojte se toho. Do života vám to může přinést svěží vítr, nabourá to obvyklý stereotyp.
ŠTÍR: Pamatujte na to, že peněz není nikdy dost! Ale není správné všechno jim v životě podřizovat. Jako Štíři můžete velkou lásku prožít s Rybami.
STŘELEC: Je čas se zvednout a začít něco dělat. Určitě sami cítíte, kam vás to táhne, co chcete, co si přejete. Řiďte se hlavně svým instinktem.
KOZOROŽEC: Den je skvělý například pro meditace, jógu, uvolňování všeho druhu. Můžete samozřejmě pokračovat v započatých aktivitách. Bude vám fajn.
VODNÁŘ: Pozor na podvodníčky, kteří by vás mohli okrást. Peníze také dnes nikomu nepůjčujte. S flirtováním opatrně.
RYBY: Podle všeho se dnes předmětem příbuzenských sporů a hádek může stát rodinný majetek. Aspekty avizují ztrátu iluzí.

 

HOROSKOP NA PÁTEK 16. BŘEZNA

BERAN: Tento den je pro různá jednání velmi vhodný, využijte jej proto beze zbytku. Nezadaní mají šanci na úspěch v lásce.
BÝK: Hvězdy naznačují, že někdo očekává vaši pomoc nebo radu. Zřejmě si ale sám o nic neřekne, dovtípit se budete muset sami.
BLÍŽENCI: Tento den všechno klapne podle vašich představ, tedy za předpokladu, že nebudou vaše očekávání přehnaná. Nezadaní by se měli vydat do společnosti.
RAK: Čeká vás klidný den, pozitivní i negativní energie budou v rovnováze. Pátek je ideální čas pro pozvání partnera na kulturní akci.
LEV: Necítíte se ve své kůži? Nechtějte překonat sami sebe, pozorněji naslouchejte signálům těla. Každý má právo se rozhodnout.
PANNA: Čeká vás hektický den, ale jak se vám ho podaří zvládnout, je pouze na vás. Nestěžujte si a udělejte něco pro to, abyste se cítili lépe.
VÁHY: Rozmazlujte se, hýčkejte sami sebe. Je na čase, abyste si udělali nějakou radost. Stůjte v lásce nohama na zemi, nic si nemalujte narůžovo.
ŠTÍR: V zaměstnání použijte hlavně rozum, city by měly jít stranou. Jestliže máte nějaké sny, jejich realizace vypadá velmi slibně.
STŘELEC: Zkuste partnera povzbudit, překvapit ho nějakou nečekanou aktivitou. Máte šanci prožít jeden z nejkrásnějších dní tohoto období.
KOZOROŽEC: Naplánujte si víkend s někým, s kým je vám dobře, nezůstávejte sami. Mohly by na vás nečekaně padnout nějaké chmury.
VODNÁŘ: V zaměstnání pozor na unáhlenost. Možná vás žene vpřed vidina víkendu, ale snažte se být pečlivější, ať nechybujete.
RYBY: Můžete se dostat k zajímavým finančním informacím. V případě, že si vsadíte, nelze vyloučit ani nějakou výhru.

 

HOROSKOP NA ČTVRTEK 15. BŘEZNA

BERAN: Nepouštějte se do důležitých jednání, raději je odložte a důkladněji se připravte. Buďte upřímní a mnohé se vyjasní.
BÝK: Ne nadarmo se říká, že pokud se chce člověk něco dozvědět, nesmí sám tolik mluvit. To mějte na paměti, než se pustíte do nějaké polemiky.
BLÍŽENCI: Co bylo, to bylo. Pamatujte, že výčitky jsou nejjistější způsob, jak rozbít i dobře fungující vztah. Udělejte za minulostí tlustou čáru.
RAK: Dnes vás mohou hvězdy svádět k tomu, abyste přeceňovali své síly. Proto dobře zvažte, co děláte a k čemu se zavazujete.
LEV: Trochu vás mohou potrápit finanční záležitosti. Ale pamatujte na to, že i bez peněz můžete zažívat štěstí. Záleží na tom, z jakého úhlu na svět pohlížíte.
PANNA: Jste ve výborné fyzické kondici, ale měli byste zapracovat na tom, abyste si ji udrželi. Krok k usmíření je zřejmě na vás.
VÁHY: Zdá se, že vás v práci nic nevyvede z míry. Když se soustředíte na to, co je důležité, neodkladné, výsledek vašeho snažení vám udělá radost.
ŠTÍR: Nové příležitosti se nabízejí všude kolem vás. Pozorně se tedy rozhlížejte. Milá slova vyvolají pozitivní reakci.
STŘELEC: Dopřejte si masáž, relaxační koupel, spánek, prostě cokoli, co vás nabudí a zároveň pohladí i vaše fyzické tělo. Nezapomínejte na lásku.
KOZOROŽEC: Pozor na peníze, hlídejte si peněženku a moc neutrácejte. Nenoste u sebe větší finanční obnos. Nákupy raději nechte na jiný den.
VODNÁŘ: Můžete mít tendenci ukázat se, předvést. Jenže aktuální astrologické aspekty individualismu moc nepřejí. Sázejte spíše na spolupráci.
RYBY: Hledáte-li zaměstnání, máte větší šanci ve sféře sociální a v rámci služeb. Může se projevit citové ochlazení.

 

HOROSKOP NA STŘEDU 14. BŘEZNA

BERAN: Někdo vám možná šlape na paty a čeká na vaše chyby. Zbytečně se nerozčilujte a snažte se odhalit příčinu.
BÝK: Budete mít možná tendenci k unáhleným řešením aktuálních situací či záležitostí. To ale není ten nejlepší recept. Zjistěte si raději více informací.
BLÍŽENCI: Jakási událost vám dnes, jak se říká, otevře oči. Nedorozumění s partnerem si raději vyjasněte, hromadit v sobě emoce by nebylo dobré.
RAK: Pozor na dnešní sklon podceňovat nebezpečí. Mohli byste si značně zkomplikovat život. Partner ocení, když uděláte, co jste slíbili.
LEV: Pokud si chcete splnit nějaký sen, je správný čas, abyste začali podnikat konkrétní kroky.  Naučte se odpouštět.
PANNA: Jestliže chcete něčeho dosáhnout, s rukama za zády to nepůjde. Nestůjte mimo centrum dění, naučte se zviditelnit, chlubit se svými dobrými výsledky.
VÁHY: Máte chuť utrácet, ale měli byste se držet zpátky. Vaše finanční situace není právě růžová. V soukromí budete řešit nějaké problémy.
ŠTÍR: Není vyloučeno, že se setkáte s lidmi, kteří ve vás vyvolají příjemné vzpomínky na minulost. V milostném životě máte paní Štěstěnu na své straně.
STŘELEC: Věnujte více péče svému fyzickému tělu. Dejte mu přesně to, čeho si žádá. Pokud to neumíte sami odhadnout, klidně se poraďte s odborníky.
KOZOROŽEC: Tu správnou oporu najdete v partnerovi. Můžete se mu klidně schoulit do náruče a užívat si souznění. Nabije vás to neuvěřitelnou energií.
VODNÁŘ: Co se týká práce, se vším si poradíte. Pokud opětujete city jisté osoby, potom nejspíš spojíte své cesty na delší čas.
RYBY: Chcete postoupit v kariérním žebříčku, polepšit si finančně? Pak tedy nepřehlížejte zajímavou příležitost.

 

HOROSKOP NA ÚTERÝ 13. BŘEZNA

BERAN: Můžete být mírně nastartovaní ke konfliktům. Raději se jim vyhněte, nebo to budete vy, koho případná hádka bude mrzet.
BÝK: Dopadnou na vás nějaké starosti. Nesmíte si je ale tolik připouštět, dejte některým věcem čas. Raději se více věnujte svému zdraví.
BLÍŽENCI: Dnes se soustřeďte na svěřené úkoly. Dostanete šanci předvést se v dobrém světle. Hvězdy radí, abyste se nedrželi při zemi.
RAK: Leccos naznačuje, že se u vás projeví nějaké zdravotní potíže. Pokud budou závažnějšího charakteru, neprodleně zamiřte k lékaři.
LEV: Máte nakročeno k úspěchu, jen nesmíte moc spěchat. Některé věci ještě potřebují uzrát. Milostné nebe se tváří zamračeně.
PANNA: Zkuste si zalaškovat s paní Štěstěnou a vsaďte si Sportku, kupte si los. Hvězdy přejí finančním ziskům. Kdo ví, možná objevíte zajímavý zdroj peněz.
VÁHY: Není vyloučeno, že přijdete na nějakou chybu. Přiznejte si svůj omyl a poučte se z něj. Bude těžké se s partnerem na něčem dohodnout.
ŠTÍR: Nezavírejte oči před tím, co je vám nepříjemné, ale co nelze odkládat. Zdá se, že se v lásce začíná blýskat na lepší časy.
STŘELEC: I když je všední den, měli byste více odpočívat. Umíte meditovat? V těchto dnech vám právě tato metoda skvěle pročistí hlavu.
KOZOROŽEC: Zamyslete se nad tím, kdy jste si dopřáli to, co máte rádi. Je ten nejlepší čas začít se trochu rozmazlovat. Nezapomeňte také na partnera.
VODNÁŘ: Komunikujte, buďte mezi lidmi. Můžete navázat nové kontakty, které budou důležité pro vaši budoucnost.
RYBY: Konstelace slibují zisk. Prodej či obchodní jednání mají zelenou. I ve vztazích platí, že sklidíte, co zasejete.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 12. BŘEZNA

BERAN: Nehádejte se, i když by se k tomu určitě nějaká příležitost našla. Zkuste věci řešit s chladnou hlavou. Partnera dnes příliš neprovokujte.
BÝK: Každý má právo na své tajemství. Nesnažte se tedy dopídit a nepátrejte po tom, co a proč skrývají lidé okolo vás. Přehnaná zvědavost se nevyplácí.
BLÍŽENCI: Nástup do nového týdne bude možná trochu turbulentnější, než jste čekali. Nezbude vám, než se s tím poprat. Nebojte se vyslovit vlastní názor.
RAK: Na světlo světa zřejmě vyplave nějaký problémem. Vzápětí se ale objeví i řešení, jen po něm musíte včas sáhnout.
LEV: Netvařte se jako mistr světa. Jestliže něčemu nerozumíte, nevíte si s čímsi rady, obraťte se s prosbou o pomoc na někoho zkušenějšího.
PANNA: Jestliže podnikáte, máte svobodné povolání, úspěch je na dohled. Vyhněte se obloukem Střelcům, setkání s nimi by vám nic dobrého nepřineslo.
VÁHY: Zdá se, že vaše píle, úsilí, budou oceněny. Přinejmenším pochvalou, uznáním okolí. Vyhněte se Beranům, vaše povahy jsou protikladné.
ŠTÍR: I když je vaše finanční situace momentálně příznivá, neznamená to, že musíte výplatu utratit do poslední koruny.
STŘELEC: Vaše kondice jde nahoru, takže v tomto směru jste vybavení velmi dobře. Teď byste se měli zaměřit na rozvoj stránky mentální.
KOZOROŽEC: Máte-li před sebou nějaké úkoly, které jste delší dobu odkládali, začněte je likvidovat postupně. Udržujte pozornost, nepřebíhejte od jedné věci ke druhé.
VODNÁŘ: Čas je vhodný na plánování výdajů, k vyjednávání půjček i k dohodám o splátkách. Okolí bude odzbrojeno vaším šarmem.
RYBY: Postavení planet je příznivé, měli byste toho vhodně využít pro své záměry. A to se týká jak práce, tak lásky.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 10. BŘEZNA

BERAN: Dnes rozhodně neseďte doma. Vyčistěte si hlavu pobytem v přírodě nebo při nějakém nenáročném rekreačním sportu.
BÝK: Máte za sebou možná náročné rozhovory, takže se můžete cítit jako na houpačce. Tento den proto konečně věnujte jen tomu, co vás baví.
BLÍŽENCI: I nadále budete mít pocit, že se věci nějak zamotávají. To ale jen hvězdy zkouší vaši trpělivost. Více ohleduplnosti by partnera potěšilo.
RAK: Zklamání patří k životu. Jsou to zkoušky, kterými vám hvězdy naznačují, co děláte špatné a jakým směrem se máte vydat dál.
LEV: Vyhněte se tomu, abyste lhali. To raději mlčte.  Do konfliktu se můžete snadno dostat se zrozeni ve znamení Býka.
PANNA: Zdá se, že najdete více důvodů k tomu, abyste se na svět usmívali. Panny, které hledají lásku, by měly vědět, že první dojem nemusí být nejlepší.
VÁHY: Nemůžete všechno do puntíku plánovat. Uvidíte, že i improvizace má něco do sebe. Nehádejte se, raději přijďte s konstruktivním návrhem.
ŠTÍR: Finanční situace vám umožňuje, abyste si trochu vyhodili z kopýtka. Nešetřete na sobě ani na těch, které máte rádi.
STŘELEC: Klidně si dopřejte, čeho si vaše srdce žádá a vůbec se při tom na nic neohlížejte. Tato nabídka je omezená, tak neváhejte.
KOZOROŽEC:Tento den je vhodný k odpočinku. Udělejte si ho přesně takový, jaký ho máte rádi. Hlavně se obloukem vyhněte práci.
VODNÁŘ:  Astrologické naladění přeje všem, kteří plánují svatbu nebo cokoli jiného, co souvisí s rodinným životem.
RYBY: Planety naznačují, že budete ve všech směrech sklízet plody svých snah. Nezadaným kyne šance na perspektivní seznámení.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 11. BŘEZNA

BERAN: Dnes byste neměli lenošit. Jaro se blíží a pobyt na čerstvém vzduchu nebo alespoň na zahrádce vám jen prospěje.
BÝK: Nebojte se říci pravdu tam, kde se to od vás očekává. Proč si nevyjet na nějaký výlet s osobou, která je vám milá? Hlavně tzv. netlačte na pilu.
BLÍŽENCI: Čekejte mírnou bouřku s partnerem nebo s příbuznými. O nic nejde, někdy je potřeba, aby se tzv. pročistil vzduch.
RAK: Zapomeňte na staré roztržky, doba uzrála pro smíření. Máte šanci obnovit vztahy s těmi, kteří jsou pro vás důležití.
LEV: Dnešek bude takový, jaký si ho uděláte. Pokud vám bude vyhovovat nicnedělání, nemějte výčitky z toho, že zahálíte.
PANNA: Smiřte se s tím, že ne každý člověk vám bude přát štěstí. Závistivců si ale nevšímejte. V lásce nečekejte zázraky, ale také neztrácejte naději.
VÁHY: Jestliže se cítíte vyčerpaní, zpomalte a víc odpočívejte. Nemračte se na svět, když vám v lásce něco nevychází. Věřte, že bude lépe.
ŠTÍR: Jak víkend dopadne, zda se naplní vaše představy, záleží jen na vás. Když se na svět neusmíváte, nebude se usmívat ani on na vás.
STŘELEC: Užijte si odpočinek, ale hlavně při tom moc neutrácejte. Jde to i jinak. Například tak, že si užijete třeba práci na zahrádce.
KOZOROŽEC: Klidně pokračujte v odpočinku, vůbec nic se nestane, nic vám neuteče. Nepřepínejte své síly, mohlo by se vám to vymstít.
VODNÁŘ: Věřte, že každý je strůjcem svého osudu. Vám navíc dnes bude přát ve všech ohledech i štěstí, tedy toho využijte.
RYBY: Den přeje setkáním, ale také rozmluvám o rodinném rozpočtu, plánování nákupu čehosi pro dům nebo zahradu.

 

HOROSKOP NA PÁTEK 9. BŘEZNA

BERAN: Bude se vám dařit v mnoha směrech, především ve finančních otázkách. Náladu vám zlepší i vyhlídka na nadcházející víkend.
BÝK: Věci jako by se zadrhly. Řekněte si, že není všem dnům konec a nic podstatného tento den raději neřešte. Už vůbec ne finance.
BLÍŽENCI: Na tento den si neplánujte nic důležitého, stejně bude všechno jinak. Raději počkejte, kdo zazvoní u vašich dveří. Možná budete překvapeni.
RAK: Váš smysl pro to, co je správné a spravedlivé, zesílí. Udělejte tedy něco, co jste dlouho odkládali. A může se to týkat i charity.
LEV: Pozor na slepou důvěru, jak se říká. Posuzujte lidi podle skutků a ne podle toho, zda se na vás usmívají. Každá bolest jednou přejde.
PANNA: Pamatujte na to, že nadřízení mají právo na připomínky, kritiku. Nesnažte se oponovat, i když budete mít pocit, že jste v právu.
VÁHY: Přesvědčíte se, že nejlépe je spoléhat na vlastní síly a schopnosti. Pokud vás někdo zklamal, alespoň víte, na čem jste.
ŠTÍR: Snažte se udělat maximum pro své zdraví. Neuškodí vám, když si trochu zasportujete, budete se věnovat aktivitám, které posílí vaši kondici.
STŘELEC: Nyní se zdržte jakýchkoliv aktivit nad běžný rámec. Raději si vezměte dobrou knihu nebo pusťte přírodopisný film. Tím nic nezkazíte.
KOZOROŽEC: Milujete procházky v přírodě? Tak na ně dnes nezapomínejte. Přinesou vám klid do duše a také sladkou fyzickou únavu. Spát se vám bude náramně.
VODNÁŘ: Mohou se objevit zajímavé příležitosti, co se kariéry týká. Kdo je bez práce, měl by se začít bedlivě rozhlížet kolem.
RYBY: Máte šanci uspět v jakémsi jednání. Jste-li zamilovaní, láska vám dodá sílu, ale může vás také svádět k iluzím.

 

HOROSKOP NA ČTVRTEK 8. BŘEZNA

BERAN: Jako Beran máte tvrdou hlavu, ale i vy můžete občas narazit tak, že vás to zabolí.  Nechlubte se cizím peřím.
BÝK: Pozor si dejte v práci – hrozí vám nějaký úraz nebo nepříjemnost z důvodu vaší roztržitosti. Nezadaným bude přát paní Štěstěna.
BLÍŽENCI: Měli byste zvolnit, nečekejte až na konec týdne. Nejlépe se psychicky odpočívá s tím, koho máte rádi a kdo vám rozumí.
RAK: Pokud vás dnes někdo požádá o pomoc, neodmítejte mu ji. Buďte vstřícní i v případě, že má nějaké přání váš partner.
LEV: V zaměstnání vás může potkat něco zcela výjimečného. Uvědomte si, že taková šance nepřichází každý den. Máte být proč nervózní?
PANNA: I když si myslíte, že vás nemůže potkat nic zvláštního, můžete být překvapení. Odvraťte pozornost od myšlenek na minulost. Ty by vás jen deprimovaly.
VÁHY: Něco vás trápí, leze vám na nervy? Snažte se to před svým okolím šikovně skrýt. Na semaforu lásky vám aktuálně, bohužel, svítí červená.
ŠTÍR: Neváhejte investovat peníze, čas a energii do smysluplných projektů. Návratnost je podle hvězd zaručena. Láska vás asi moc nepotěší.
STŘELEC: Hledejte volnost a zklidnění všude, kde se dá. Ale největší možnosti máte v tomto směru v přírodě. Vydejte se třeba na procházku.
KOZOROŽEC: Nevěřte každému to, co se vám snaží vnutit, nenechte se přesvědčit, máte-li jiný názor. Máte přece svůj rozum a na ten nyní bez obav spoléhejte.
VODNÁŘ: Postavení planet přeje obchodním aktivitám, můžete cosi prodat, do něčeho investovat. Posilujte své rodinné i partnerské vazby.
RYBY: Mohou k vám dorazit jakési pozitivní zprávy, což vás potěší. A ani záležitosti lásky vás dnes nezarmoutí.

 

HOROSKOP NA STŘEDU 7. BŘEZNA

BERAN: Necouvejte ve chvíli, kdy byste měli spíše zabojovat. Později by se vám to vrátilo v nepříznivých událostech.
BÝK: Tento den bude poměrně příjemný. Využijte souladné aspekty hvězd a najděte si čas na milé chvilky s partnerem.
BLÍŽENCI: Pokud se vám něco nezdá, nějaká smlouva, tak na ni hned nekývejte, vše si projděte a promyslete. Nejste-li dobře naladěni, nečekejte příjemnou atmosféru.
RAK: V poslední době se málo věnujete partnerovi. Je nejvyšší čas vymyslet něco, čím ho potěšíte. A nemusí jít o žádný drahý dárek.
LEV: Ve spěchu člověk udělá nejvíce chyb. Pozor dnes na zbrklost, soustřeďte se na to, co považujete za prioritní. Nedořešené záležitosti nezametejte pod koberec.
PANNA: Dejte si záležet na všem, co podnikáte. Měla by být za vámi vidět poctivá práce. Smiřte se s tím, že s láskou někdy bývá kříž.
VÁHY: Připravte se na nějakou zatěžkávací zkoušku, která by mohla dokonce podlomit vaše zdraví. Přestaňte hrát divadlo, byla by to marná snaha.
ŠTÍR: Dnešek by mohl být ve znamení náročných úkolů, stresu. Nebude na škodu, když si stanovíte nějaký konkrétní plán.  Váš protějšek očekává maximální pochopení.
STŘELEC: Vaše fyzička je konečně na vzestupu. Na druhou stranu bude nutné více přemýšlet o ostatních úrovních života.  Podpořte partnera.
KOZOROŽEC: Překvapte partnera, udělejte si společně hezký večer. Můžete tak vztahu dát úplně jiný rozměr a postačí na to jeden den.
VODNÁŘ: Podle planet můžete zdárně dokončit jakési podnikatelské záležitosti, jednání. Když se vám to podaří, vyděláte na tom.
RYBY: Bude-li se vám dařit v milostné sféře, pocítíte euforii. Ta ale může zkreslit váš odhad v rámci práce.

 

HOROSKOP NA ÚTERÝ 6. BŘEZNA

BERAN: Očekávejte příjemnou zprávu, která přijde z okruhu vašich nejbližších, s největší pravděpodobností od partnera.
BÝK: Raději si připravte vše, co na tento den potřebujete, už večer předtím. Budete totiž roztržití a můžete na něco zapomenout.
BLÍŽENCI: Něco jste si nadrobili svojí netrpělivostí, dnes se budete muset vyrovnávat s následky. Nemusíte se bát, při troše trpělivosti vše zvládnete.
RAK: Jedno rozhodnutí kohosi z vašeho okolí může podstatně změnit váš život. Vy se ale o všem dozvíte až později. Nebojte se, vše dopadne dobře.
LEV: Pokud se vám dostane pochvaly, příjemných lichotek, poděkujte za ně. Mohou být pro vás tou správnou motivací. V citové oblasti za sebou nepalte mosty.
PANNA: I když možná sportu moc nefandíte a sami ho neprovozujete, pasivním trávením volného času svému tělu moc neprospíváte.
VÁHY: Nic není takové, jaké se na první pohled jeví. Proto se ve svých soudech nenechte unést, obrňte se trpělivostí. V citové sféře může přijít zklamání.
ŠTÍR: Pokud jste osobou samostatně výdělečně činnou, živnostníkem, kdo ví? Možná vás čeká velmi slibný začátek něčeho nového.
STŘELEC: Pokud se vám zdá, že jste již dlouho sami, nebo stávající partner úplně nefunguje, nasaďte zbraně, které zabírají.
KOZOROŽEC: Utrácejte jen za to, co nezbytně potřebujete. Větší výdaje by vás později mohly mrzet, rodinná pokladna není bezedná. To si uvědomte.
VODNÁŘ: Jestliže stále pociťujete zdravotní disharmonii, měli byste si uvědomit, že stav těla úzce souvisí se stavem mysli.
RYBY: Neplýtvejte energií, nejste v kondici. Jakési setkání vás obohatí víc, než byste čekali. Ale nepůjde o peníze.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 5. BŘEZNA

BERAN: Vlivem aspektů planet může být otupena vaše obezřetnost, takže byste někomu mohli sednout na vějičku, jak se říká. Nevěřte proto cizím lidem.
BÝK: Bohužel, dnes vám někdo znechutí práci. Může jít o zbytečnou kritiku nebo i o drby. Nezabývejte se jimi, samy odezní.
BLÍŽENCI: Můžete se pustit i do věcí, do kterých se vám nechtělo, protože jste očekávali neúspěch. Tentokrát by to mohlo vyjít.
RAK: Okolnosti by vám měly jít na ruku, jak se říká. Začne se rýsovat i finanční zlepšení. Využijte toho a udělejte si rezervu na horší časy.
LEV: Občas je dobré zariskovat. Hvězdy máte na své straně, proto se neobávejte neobvyklých kroků. Dnes je šance, že přijdete snadno k penězům.
PANNA: Jestliže je před vámi důležité rozhodnutí ohledně peněz, pak vězte, že finančním záležitostem není paní Štěstěna příliš nakloněna.
VÁHY: Do začátku nového pracovního týdne vstupujete plni dobrých předsevzetí, elánu, slibů. Jen musíte ve svém odhodlání vydržet.
ŠTÍR: Je předčasné házet flintu do žita, jestliže se věci ubírají jiným směrem, než jste zamýšleli. Všechno chce svůj čas.
STŘELEC: V práci jste schopni sice pracovat na sto procent, na druhou stranu, pozor na to, abyste to nepřehnali. Odpočívejte podle potřeb těla.
KOZOROŽEC:Počítejte s tím, že se vám podaří mnohé záležitosti dotáhnout do zdárného konce. Máte na své straně přízeň planet.
VODNÁŘ: Určité pracovní záležitosti se pohnou správným směrem. Pozor však na plané sliby. Jakési setkání vás naplní radostí.
RYBY: Nesnažte se vyřešit více věcí najednou, vznikly by zmatky. Upevňujte vazby stávající, nové dlouho nevydrží.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 3. BŘEZNA

BERAN: Dejte si pozor na ty, kteří vám závidějí. Mohou vám způsobit horké chvilky. A pak byste zbytečně řešili nějaké následky.
BÝK: Hvězdy ve vás povzbudí chuť říci nahlas i to, co byste si jindy nechali pro sebe. Raději ale mlčte, dnes byste si jen nadělali nepřátele.
BLÍŽENCI: Dejte si hned ráno pozor na nějakou nešikovnost, případně i možný úraz. Nešikovnost by vás podle planet měla opustit kolem poledne.
RAK: Nelpíte příliš na svém egu? Pokud k vám má někdo oprávněné připomínky, neměli byste ho hned považovat za nepřítele.
LEV: Zdá se, že se budete cítit po fyzické i psychické stránce skvěle. Co takhle strávit víkend v přírodě, trochu si zasportovat? Neutrální den.
PANNA: Čekají vás zřejmě nějaké společenské události. Nesnažte se jim vyhýbat, kdy zase dostanete příležitost trochu se blýsknout?
VÁHY: Jste ve výborné kondici, proto veškeré aktivity, které jste si naplánovali, zvládnete bez omezení.  Když vám rande nevyjde, přijde další šance.
ŠTÍR: Menší problémy se mohou objevit v rodině. Zvláště, když jste rodiči dospívajících dětí. Ty budou potřebovat vaši pozornost i radu.
STŘELEC:  Na nové seznamování není ten nejlepší čas, na druhou stranu můžete volné chvíle využít zcela pro sebe. Udělejte si klidně i větší radost.
KOZOROŽEC: Jste nastaveni na to podat opravdu špičkový výkon v rámci fyzické kondice. Začněte klidně rámci kondice s pravidelným cvičením, dobře se vám povede.
VODNÁŘ: Určitě se nehrňte do fyzicky náročných aktivit. Planety varují před úrazy a také před zhoršením případných chronických potíží. 
RYBY: Planetární konstelace nejsou nejpříznivější, co se vaší fyzičky a zdraví týká. Ukazuje se také hrozba úrazů.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 4. BŘEZNA

BERAN: Budete mít tendenci vyhledávat nějaké dobrodružství. Raději se držte zpátky a neriskujte ztrátu sebevědomí.
BÝK: Mohli byste si ujasnit priority, a to vám přinese i vnitřní uklidnění, které potřebujete.  Nezadaní by neměli sedět doma.
BLÍŽENCI: V rámci práce nebo studia vám někdo pomůže v jisté choulostivé záležitosti.  Pokud máte něco na srdci, je vhodná doba probrat to s partnerem.
RAK: Možná vám zavolá vaše stará láska. Pozor, abyste si nerozbili to, na čem vám záleží teď. Pořádně si rozmyslete, jak se zachováte.
LEV: Jestliže se vám něco nezdařilo, neobviňujte za to své okolí. Každý den zkrátka nemůže svítit sluníčko.  Svůj protějšek raději více chvalte než kritizujte.
PANNA: Jak naznačují planety, jste ve výborné psychické i fyzické kondici. Pokud jste si naplánovali nějaké resty, domácí práce, pusťte se směle do díla!
VÁHY: Pokud se vypravíte za nákupy, chcete čas strávit v obchodním centru, nemusíte nijak škudlit. Vaše finanční situace se zdá být příznivá.
ŠTÍR: Zřejmě se nebudete cítit ve své kůži. Raději se nepřemáhejte a lenošte, relaxujte. Práce vám neuteče, nikdo ji za vás neudělá.
STŘELEC: Pozor na větší výdaje. Odložte raději na pozdější dobu vše, co si myslíte, že může počkat. A to, co počkat nemůže, zkuste více promyslet.
KOZOROŽEC: Popřemýšlejte, kdy jste naposledy udělali někomu radost? Vždyť k tomu, abyste potěšili blízké lidi, nepotřebujete nějaký výjimečný důvod.
VODNÁŘ: Pokud jste zanedbávali prevenci, nelze vyloučit, že se kvůli zdravotnímu stavu budete muset vzdát posezení s přáteli.
RYBY: Stereotyp povinností je ubíjející a ve vás poroste nechuť ke všemu, co „musíte“.  Zkuste trochu romantiky, osvěží vás vztah.

 

HOROSKOP NA PÁTEK 2. BŘEZNA

BERAN: Nepodceňujte přípravu. To by byla dnes velká chyba. Nezadaní by se měli zamyslet nad tím, co vlastně chtějí.
BÝK: Už od rána to bude příjemný den, v němž se vám podaří, nač sáhnete. Sice nepůjde o velké úspěchy, ale potěšit vás mohou i maličkosti.
BLÍŽENCI: Pokud se stydíte o čemsi poradit, škodíte tím sami sobě. Jen si dobře vyberte, za kým půjdete. Nejdůvěryhodnější je osoba, kterou znáte už dlouho a vážíte si jí.
RAK: Co si vzpomenout na některé staré známé a zavolat jim? Rozhodně potřebujete do společnosti, trochu se odreagovat.
LEV: Pokud jste se rozhodli podniknout důležité změny v životě, nikam nespěchejte. Všechno si dobře rozmyslete, než učiníte konkrétní kroky.
PANNA: Ať se pustíte do čehokoli, máte velkou šanci, že vše dopadne, jak si přejete. Je na čase, abyste si začali plnit svá přání.
VÁHY: Problémy jsou od toho, aby se řešily. Nezametejte je pod koberec. Jinak hrozí, že budete neustále ve stresu. Každá legrace něco stojí.
ŠTÍR: Možná se ve vaší blízkosti objeví někdo, kdo bude chtít profitovat z vašich úspěchů. Pamatujte na známé pořekadlo, které říká – důvěřuj, ale prověřuj.
STŘELEC: Začněte se zajímat o to, co si žádá vaše duše. Promlouvá k vám a nejspíš už trochu urputně, tak zkuste její potřeby vyslyšet.
KOZOROŽEC: Pokud hodláte investovat, není lepší čas. Klidně se poraďte s odborníky, své peníze byste neměli nechávat jen tak ladem.
VODNÁŘ: Buďte opatrnější v souvislosti se zdravím. Pokud jste řešili nějaké milostné trable, věřte, že se blýská na lepší časy.
RYBY: V zaměstnání zřejmě porostou nároky i tlaky na vaši osobu, ačkoli ohodnocení nebude adekvátní.

 

HOROSKOP NA ČTVRTEK 1. BŘEZNA

BERAN: Dopadne na vás únava a den spíše protrpíte. Měli byste trochu více spát, odpočívat a myslet na dobíjení energie.
BÝK: Proč se trápit tím, co stejně nemůžete změnit?  Pokud chcete zachovat mír ve vztazích, odpusťte si kousavé poznámky.
BLÍŽENCI: Podaří se vám zbavit se jedné zátěže, která vás trápila už delší dobu. O případných neshodách si v klidu promluvte s partnerem.
RAK: Pokud potřebujete napravit některé mezilidské vztahy (a to nejen doma), dnes je k tomu ideální čas. Odpusťte si uštěpačné odpovědi.
LEV: Dejte si pozor, abyste neusnuli na vavřínech. I když se vám daří, měli byste vycházet z reality, nenosit nos příliš nahoru. A to platí i o partnerských vztazích.
PANNA: Nehněvejte se pro hlouposti, nerozčilujte se kvůli maličkostem. Jen byste ubližovali sami sobě. Zdá se, že dnes vám ve štěstí nic nebrání.
VÁHY: I když nemáte rádi konflikty, někdy je nutné říci pravdu bez obalu. Srovnejte si v hlavě, co od partnera požadujete. Nejste příliš nároční?
ŠTÍR: Nemějte žádné pochybnosti o svých krocích. Věřte tomu, že jak si co zařídíte, takové to budete mít. V partnerském vztahu nastane ochlazení.
STŘELEC: Není vaše partnerství v harmonii? Zdá se vám, že v tomto směru nejde nic tak, jak má? Využijte příležitost a promluvte si o všem podstatném s partnerem.
KOZOROŽEC: Nenechte se zviklat tím, co říkají ostatní. Udělejte si svůj vlastní úsudek a pak z něj vycházejte. Následný klid, který se ve vás rozhostí, za to stojí.
VODNÁŘ: Jestliže se vám připomenou nějaké resty či nepříjemnosti, snažte se je aktivně řešit. Jedině tak se jich konečně zbavíte.
RYBY: Mohou se objevit nesoulad a nejasnosti, nějaké vztahové peripetie. Ovšem díky nadhledu a smyslu pro humor je zvládnete s lehkostí.

 

HOROSKOP NA STŘEDU 28. ÚNORA

BERAN: Čeká vás nějaká menší ztráta – pozor na kapsáře. Ale příčinou může být i vaše roztržitost. Ztratit můžete i přízeň milé osoby. Snažte se být přívětiví.
BÝK: Nelze vyloučit, že budete stát před rozhodnutím, se kterým si nebudete vědět rady. Nechte si čas a poraďte se.
BLÍŽENCI: Někdy zbytečně zahazujete šance, které se vám naskytnou. Stačí jen být důslednější a neříkat si, že až někdy příště…
RAK: Nic zásadního si neplánujte. Proč? Podle planet vás možná zaměstnají nějaké nečekané situace a okolnosti.
LEV: Naučte se mít radost z toho, co vám život přináší, a nikomu nezáviďte. S partnerem si vychutnávejte společně vybudované jistoty.
PANNA: Jestliže se ve vašem životě něco zadrhlo, nepropadejte panice. Cesta, jak věci řešit, se před vámi brzy objeví.
VÁHY: I když se vám zdá, že máte zdraví v nejlepším pořádku, přesto byste měli trochu ubrat, zpomalit. Pamatujte na to, že život není jen o práci a povinnostech.
ŠTÍR: Nebojte se využít své přednosti, ukažte, co ve vás je. Bylo by škoda stát ve stínu někoho, kdo má pouze větší sebevědomí než vy, přitom ho ale v mnohém předčíte.
STŘELEC: Je na čase si odpočinout a věnovat se sobě. Poslední dobou jste se zanedbávali, hrozí vám vyčerpání. Romantický večer umí zázraky.
KOZOROŽEC: Chcete-li prožít s partnerem krásné romantické chvíle, využijte příznivého postavení planet a učiňte tak dnes. Popusťte uzdu fantazii.
VODNÁŘ: Neplýtvejte silami. Věřte, že mnohé vám dnes zjednoduší nebo usnadní vaše intuice. Proto jí naslouchejte, nechte se vést.
RYBY: Vaše myšlenky budou utíkat od pracovních úkolů i povinností. Jestli to půjde, vezměte si volno. Čas přeje romantice.

 

HOROSKOP NA ÚTERÝ 27. ÚNORA

BERAN: Hned ráno hrozí, že zapomenete na něco důležitého. Bude vás to pak celý den mrzet.
BÝK: Někdo po vás bude chtít, abyste se propůjčili k záležitosti, která vám nevoní, jak se říká. Kdo ale říká, že to musíte udělat?
BLÍŽENCI: Skvělý den na dobrý obchod, případně i pro výhodnou koupi. Ti kteří hledají novou práci, si mohou sjednat dobré podmínky.
RAK: Nečekaný obrat může nastat v situaci, kterou jste už považovali za téměř, nebo dokonce úplně, ztracenou.
LEV: Snažte se nezklamat něčí důvěru, i když vás to možná bude stát hodně úsilí. Svým plánům musíte věřit, pak se dostaví očekávaný úspěch.
PANNA: Své záměry si nechte pouze pro sebe, nikomu se s nimi nesvěřujte. Vsaďte na svůj šarm, osobitost, přirozenost. Pak určitě zabodujete.
VÁHY: S nikým se nehádejte a nevyvolávejte zbytečné spory. Postavení planet signalizuje konflikty v mezilidských vztazích.
ŠTÍR: Čeká vás den plný překvapení. A to jak v pracovní sféře, tak v osobním životě.  Zřejmě se ukáže, zda se vaše citová investice vyplatila.
STŘELEC: Zdá se, že budete tzv. sedět na dvou židlích a ne a ne se rozhodnout, jak z této situace ven. Zbrklá řešení budou na nic.
KOZOROŽEC: Stojíte-li před uzavřením nějakého obchodu, nebo máte-li nějakou nabídku jak vydělat peníze, neváhejte. Planety vám přejí.
VODNÁŘ: Buďte opatrnější, co se fyzické kondice a zdraví týká. V souvislosti s nimi jste dnes zranitelnější.  Aktivujte toleranci.
RYBY:  Konstelace podpoří vaše snahy o navázání nového partnerského vztahu. Nepodléhejte však prvnímu dojmu.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 26. ÚNORA

BERAN: Budete mít sklony k příliš velké kritičnosti. Zkuste se mírnit, někoho byste mohli svými připomínkami hodně rozlítit.
BÝK: Co tento den začnete, to se vám podaří dotáhnout k úspěšnému konci.
BLÍŽENCI: Raději dnes mlčte, případně si nejprve promyslete, co říkáte, než to vyslovíte. Budete mít sklony něco zkazit hloupými poznámkami.
RAK: Pokud zvažujete změnu zaměstnání nebo obchodního partnera, dnes je vhodný den se porozhlédnout.
LEV: Jste plni síly a energie a žádná překážka vás nemůže rozhodit. V lásce se řiďte instinktem a nešlápnete vedle.
PANNA: Dejte si velký pozor na to, abyste nedoplatili na svou dobrosrdečnost a laskavost. Na semaforu lásky svítí zelená. Máte se tedy na co těšit.
VÁHY: Bylo by škoda nechat zahálet nadměrnou energii a vitalitu. Snažte se ji využít smysluplným způsobem.  Můžete potkat osudovou lásku.
ŠTÍR: Nejspíš budete pod velkým tlakem, čas vám bude dýchat na záda. Ale nepanikařte, nervozita není na místě. Snažte si všechno lépe zorganizovat.
STŘELEC: Možná pocítíte únavu, kterou ale vykompenzují úspěchy v práci a ve vztazích. Přesto dodejte tělu dostatek vitaminů a zdravé energie.
KOZOROŽEC: Je na čase povolit utažený kohoutek financí a udělat si nějakou radost. Nejlepší bude, když prožijete den plánováním výletů s blízkými.
VODNÁŘ: Konstelace vypovídají o určité nevypočitatelnosti. Chování jistých osob vás může překvapit, ale nemělo by vás zaskočit.
RYBY: Co se podnikatelských aktivit a financí týká, je dnes lepší držet se zajetých kolejí. Experimenty nemusejí dopadnout dobře.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 24. ÚNORA

BERAN: Budete mít sklon ztrácet soudnost. Zkuste si připomenout, že nejste ve všem mistr, trochu skromnosti neuškodí.
BÝK: Můžete očekávat malé, přesto milé překvapení. Nebojte se dát najevo své city.
BLÍŽENCI: Projeví se něco, s čím jste nepočítali. Jak všechno nakonec dopadne, záleží především na vaší první reakci.
RAK: Výstraha před nějakou nepříjemností platí pro ty, kteří někam pocestují. A to ať už jde o řidiče, nebo pojedete třeba vlakem.
LEV: Máte na sobě stále co zlepšovat. Přiznejte si, že v některých aktivitách nemůžete být jednička. Ve vašem srdci vládne spokojenost.
PANNA: Příležitost je třeba chytit za pačesy. Vypadá to, že se před vámi rýsuje zajímavé setkání. Panny, které se chystají na rande, čeká překvapení.
VÁHY: Zřejmě zažijete rušný víkend. Ve svých plánech ale stůjte pevně na zemi, abyste neudělali nějakou hloupost. Co budete rozdávat, to také sklidíte.
ŠTÍR: Ne vždy je cesta ke štěstí jednoduchá. Počítejte s nepříjemnými překážkami. O to víc vás bude těšit, když je překonáte. Neutrální den.
STŘELEC: Rodině a blízkým vynahraďte chvíle, kdy jste je poněkud zanedbávali. Pohodu mohou nastolit i obyčejné společenské či stolní hry.
KOZOROŽEC: Konečně se můžete spolehnout na přízeň planet a pustit se s chutí do všeho, co jste odkládali. Nezadaní by měli vsadit na trpělivost.
VODNÁŘ: Nejspíš se budete muset smířit s tím, že na některé záležitosti nemáte žádný vliv. Začněte proto přemýšlet o změnách.
RYBY: Máte-li pocit, že něco není úplně v pořádku, neponechávejte nic na náhodě. Dejte na intuici a hlas svého srdce.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 25. ÚNORA

BERAN: Nepouštějte se do ničeho mimořádného, raději si nechte čas na odpočinek. Potvrdí se, že někomu na vás dost záleží.
BÝK: Budete mít zbytečně obavy z něčeho, co vám vůbec nebude hrozit. Láska znamená důvěru.
BLÍŽENCI: Někdo stojí o vaši přítomnost. Pokud víte, o koho jde, neváhejte se mu ozvat. Pokud partnera nemáte, dnes je šance ho najít.
RAK: Kolega, obchodní partner nebo spolužák vás potěší jednou dobrou zprávou. Neseďte doma, vyjděte mezi lidi, jinak se nic nedozvíte.
LEV: Některé věci, kterým jste příliš nevěřili, se začínají ubírat správným směrem. Buďte kreativní, v lásce tak zavane svěží vítr.
PANNA: Nemějte na své okolí a ani sami na sebe nepřiměřené nároky. Svět se nezboří, když budete alespoň o víkendu odpočívat a nic neuděláte.
VÁHY: Všechno stíháte s přehledem. Jen vás mohou trochu vykolejit požadavky dospívajících potomků.  Investice do lásky a partnerského vztahu se vám vrátí.
ŠTÍR: Pokuste se najít správnou hranici mezi povinnostmi, prací a svým soukromím. Máte přece právo užívat si volný čas, organismus zregenerovat.
STŘELEC: Může nastat nepředvídatelná situace, kdy se budete muset řídit jen svým vlastním pocitem, intuicí. První řešení, které vás napadne, bude to správné.
KOZOROŽEC: Čeká na vás pověstný kousek štěstí, který potřebuje každý z nás, což znamená úspěch na poli lásky. Nic neuspěchejte.
VODNÁŘ: Planety varují před zvýšeným nebezpečím úrazů. Eliminujete riziko díky tomu, že se soustředíte na to, co děláte. Nespěchejte.
RYBY: Dnešek může pokoušet vaši trpělivost. Planety vám doporučují relaxovat a vhodně pečovat o stav těla i duše.

 

HOROSKOP NA PÁTEK 23. ÚNORA

BERAN: Chyby se dělají, jde jen o to, jak je napravit – nebo alespoň zakrýt. Pokud jste se pohádali, omluvte se.
BÝK: Pokud vsadíte na emoce, zjistíte, že jde o velmi špatného rádce. Řiďte se raději rozumem.
BLÍŽENCI: Pozor, budete mít sklon nevidět to, co by vám jindy bylo zcela zjevné. Snažte se koncentrovat, jinak přehlédnete něco podstatného.
RAK: Některá tajemství je lépe nechat si pro sebe. Zvažte proto dobře, komu co řeknete, komu se budete svěřovat.
LEV: Raději se držte v pozadí, nikoho nekritizujte a nepomlouvejte. Mohlo by se to obrátit proti vám. Naučte se vážit si sami sebe, projeví se to i v mezilidských vztazích.
PANNA: Před víkendem máte tendenci v práci něco šidit, polevovat v produktivitě. Smiřte se s tím, že partnera nepředěláte.
VÁHY: Podle planetární konstelace byste měli být ve skvělé fyzické i psychické kondici. Těšte se z náklonnosti člověka, který je vám sympatický.
ŠTÍR: Chystáte se na velký nákup? Nechte děti raději doma a vyrazte do obchodního centra se seznamem věcí, které potřebujete. Jen tak můžete ušetřit.
STŘELEC: Uvolněte energii bezpečným způsobem. Jinak vyvoláte zbytečný konflikt a jen těžko to pak budete urovnávat.
KOZOROŽEC: Vaše finanční situace se obrací k lepšímu, což ovšem neznamená, že byste mohli začít utrácet. Měli byste věnovat více času partnerovi.
VODNÁŘ: Aktuální dění a okolnosti ve vás mohou vyvolávat smíšené pocity, určité obavy. V takovém případě zajděte za přáteli.
RYBY: Sice máte našlápnuto správným směrem, ale pamatujte, že spěch je špatný rádce. Čas přeje prohlubování stávajících vazeb.

 

HOROSKOP NA ČTVRTEK 22. ÚNORA

BERAN: Pokud jste si něco předsevzali, dodržte to. Tento den vás totiž budou hvězdy svádět k tomu, abyste porušili, co se dá.
BÝK: Cosi se vám dnes může jevit trochu jinak, než jaké to je ve skutečnosti. Na to pozor, nenechte se oklamat. 
BLÍŽENCI: Měla by se vám vrátit do duše rovnováha, opět získáte pocit, že jste připraveni zvládnout to příjemné i to nepříjemné, co přichází, aniž by vás to nějak zasáhlo.
RAK: Čtvrtek je dnem, který vás může potěšit. Přitom se nebude dít nic výjimečného, jen se zkrátka budete cítit dobře.
LEV: Měli byste se připravit na spoustu práce. Když si uděláte schůdný plán, dobře zorganizujete čas, není důvod, proč byste neměli vše zvládnout.
PANNA: Valí se na vás spousta úkolů a vy byste si je neměli nechat přerůstat přes hlavu. Udělejte si nějaký plán a držte se ho.
VÁHY: Některé záležitosti se vyvinou mnohem lépe, než jste čekali. Není vyloučeno, že zažijete velké překvapení.
ŠTÍR: Možná zjistíte, že člověk, kterého jste měli za oddaného přítele, takový vůbec není. Vaše přátelství poslal na smetiště, ale vy s tím nic nenaděláte.
STŘELEC: Respektujte pocity a potřeby druhých, snažte se být trpělivější a úspěch máte zaručený. Platí to jak pro pracovní život, tak pro ten osobní.
KOZOROŽEC: Podle všeho se objeví zajímavé vyhlídky na podnikání nebo nové možnosti, o kterých jste zatím nepřemýšleli. Tak s chutí do toho.
VODNÁŘ:  Možná vás kdosi nadchne. Dáte-li si s ním však schůzku a moc toho o něm zatím nevíte, planety doporučují opatrnost.
RYBY: Nehledejte potíže tam, kde nejsou. Buďte ochotní pochválit úspěchy druhých. Získáte zřejmě čísi sympatie!

 

HOROSKOP NA STŘEDU 21. ÚNORA

BERAN: Než otevřete někomu dveře, přesvědčte se, o koho jde. A to platí obrazně i doslova.
BÝK: Některé věci nezměníte, i kdybyste se snažili sebevíc. Prostě je přijměte a jděte dál.
BLÍŽENCI: Dnešek bude neutrální, neočekávejte žádné zvraty. Prostě vše jen tak projde, aniž se nějak výrazně projeví.
RAK: Na povrch vypluje nějaká záležitost, která až dosud zůstávala skrytá a vy jste přitom tušili, že přijde.
LEV: Navzdory nestandardní pracovní atmosféře si hleďte svých povinností. Štěstí je zapotřebí neustále pokoušet, proto buďte iniciativní.
PANNA: Chcete se cítit fit? Na vaší kondici se podepisuje také zdravý jídelníček. Vyhněte se rychlým občerstvením, restauracím, vsaďte na domácí stravu.
VÁHY: Dávejte si dobrý pozor, aby vás někdo nepodvedl, neošidil. Popřemýšlejte o tom, jak byste partnerský vztah oživili.
ŠTÍR: Opatrujte si své zdraví, zbytečně s ním nehazardujte. Pokud vás čeká setkání se Lvem nebo Býkem, můžete narazit na odtažitost.
STŘELEC: Vše je na dobré cestě, využijte toho a rozehrajte všechny akordy vaší osobnosti, které máte v repertoáru. Budete neodolatelní a úspěšní.
KOZOROŽEC: Není třeba hned zvyšovat hlas, pokus nesouhlasíte s názory partnera. Navíc byste nebyli ani v právu. Kroťte emoce a snažte se o smír.
VODNÁŘ: Planety nepřejí novým záměrům. Držte se svých jistot, na změny teď nemyslete. V lásce se může projevit nesoulad.
RYBY: Můžete dosáhnout prakticky čehokoli. Seberte tedy odhodlání a energii a začněte realizovat své záměry a přání.

 

HOROSKOP NA ÚTERÝ 20. ÚNORA

BERAN: Pokud nevíte, kudy kam, poraďte se s někým důvěryhodným. Ale dobře si rozmyslete, komu se se svými starostmi svěříte.
BÝK: Dobrou náladu vám zkazí člověk, od kterého byste to vůbec nečekali. Vyjasněte si s partnerem vzájemné postoje.
BLÍŽENCI: Hvězdy trochu zamlžují podstatu věcí – můžete někomu snáze naletět, jak se říká. Ani milá slova nemusí být myšlena upřímně.
RAK: řešte aktivně, co je třeba. Věřte, že pokud se zbavíte jedné své starosti, hodně se vám uleví.
LEV: Přijímejte všechno, co se kolem vás děje, s pokorou. Radujte se z hezkých okamžiků a to horší pusťte z hlavy. Neutrální den.
PANNA: Vaše finanční záležitosti se ubírají správným směrem. Jestliže je vaším záměrem utrácet, můžete si to dovolit. Někdo si nezaslouží, abyste kvůli němu smutnili.
VÁHY: Dnes budete mít co dělat, abyste stihli všechny termíny. Jen žádnou paniku, stačí si úkoly lépe zorganizovat. Hvězdy předpovídají úspěch v lásce.
ŠTÍR: Pozor na náladovost, mohla by být brzdou v komunikaci, a to jak v pracovním prostředí, tak doma v rodině. Snažte se na svět dívat optimisticky.
STŘELEC: Pomalu, ale jistě, se vám obrací karta k lepšímu. Máte možnost postoupit o nějaký ten stupínek výše jak v práci, tak v soukromí. To se týká i vztahů.
KOZOROŽEC: Planety vám přejí po intelektuální stránce, proto se nemusíte bát třeba trochu zariskovat v rámci nějakého pracovního rozhodování. Jinak ale zůstávejte obezřetní.
VODNÁŘ: Buďte ochotní podřídit se vedení, nechtějte se zviditelnit. Lépe bude splynout s davem, jak se říká. Přebytečnou energii ventilujte sportem.
RYBY: Jste-li na tom finančně dobře, zamyslete se, zda nepodpoříte nějaký charitativní projekt. Nalaďte se optimisticky.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 19. ÚNORA

BERAN: Ne nadarmo se říká, že když se dva perou, třetí se směje. Zkuste být nad věcí, ať se děje cokoli. Nehádejte se.
BÝK: Dostihnou vás některé nedořešené záležitosti z nedávné minulosti. Nezbudevám, než se jim postavit čelem.
BLÍŽENCI: Někdo vám nepřeje a tento den, bohužel, zřejmě pocítíte důsledky. Zkuste se s tím vyrovnat s nadhledem. Příště budete na koni zase vy.
RAK: Konstelace nahrávají novým úhlům pohledu, novým trendům. V souvislosti s tím můžete mimo jiné projít i svůj šatník před blížícím se jarem.
LEV: Jisté věci v profesní sféře vás mohou zklamat. Zjistíte, že některá z vašich snah vyšla naprázdno, i když vás stála mnoho času a energie. Ale tak to v životě někdy chodí.
PANNA: Touha po úspěchu, zviditelnění, vás může vést i k neuváženým krokům. Měli byste trochu přibrzdit. Každý den nemůže svítit sluníčko.
VÁHY: Nemějte přehnaná očekávání vůči sobě, ani vůči svému okolí. Snažte se kolem sebe šířit přátelskou atmosféru a uvidíte, že vám leccos půjde lépe od ruky.
ŠTÍR: Možná si s něčím nebudete vědět rady. Ale není žádná ostuda, když se spojíte s někým moudřejším, zkušenějším, kdo vám pomůže.
STŘELEC: Budete-li vystaveni nějaké konfrontaci, uberte na ctižádosti a jednejte podobně jako ve sportu – čestně. Jen tak z toho vyjdete jako vítězové.
KOZOROŽEC: Pozor na to, abyste pro přemíru energie a nadšení nepřehlédli nějaké varovné signály. Týkat by se to mohlo obzvláště vašeho zdraví.
VODNÁŘ: Podceníte-li dnes určité situace, věřte, že se nevyhnete chybám a potížím. Vyplatí se vám dát do pořádku resty a účty.
RYBY: Jestliže se vám bude v práci dařit, může dojít na závist a intriky kolegů. Zbystřete, může se objevit sok v lásce

 

Týdeník Spirit

 

 

Komentáře

komentářů