INFOSERVIS: Kurz počítačů, komunikace a seberozvoje ve Sluníčku v Prachaticích je pro...

INFOSERVIS: Kurz počítačů, komunikace a seberozvoje ve Sluníčku v Prachaticích je pro rodiče zcela zdarma

Od 31. ledna do 17. června se v Rodinném centru Sluníčko v Prachaticích bude konat kurz s názvem V jednom kole, určený pro všechny rodiče dětí do patnácti let věku. Celý kurz, a to včetně hlídání dětí, je pro maminky i tatínky úplně zdarma.

Počítačový kurz je koncipován jako práce nanečisto v prostředí virtuální firmy. Řešením praktických úloh v současných verzích počítačových programů a týmovou prací získáte počítačové i komunikační dovednosti potřebné v každé firmě. Budete mít příležitost naučit se prezentovat sebe a svou práci nebo produkt. V další části kurzu zjistíte, jaká práce se k Vám nejvíce hodí. Jsou připraveny pohovory s psycholožkou, za účelem vytipování vhodného pracovního zaměření. Pro lepší orientaci v možnostech pracovního uplatnění je částí kurzu také blok přednášek zaměřených na trhy práce.

Kurzem Vás provede zkušený lektor, doplňován externími odborníky. Ti se stanou nejen Vašimi učiteli, ale také průvodci, kteří Vás budou podporovat v plnění jednotlivých aktivit kurzu. V jejich podání se i méně záživné téma, jako jsou trhy práce, stane zábavné.

Je myšleno i na Vaše děti, které během výuky pohlídají proškolené asistentky. Hlídání je zajištěno i s programem her.

Kurz pořádá českobudějovická společnost Attavena o. p. s., která je úspěšným realizátorem projektů zaměřených na maminky s dětmi již více než deset let. Za tuto dobu prošly kurzy mnohé účastnice, jejichž ohlasy si můžete přečíst na www.vjednomkole-attavena.cz. Je mezi nimi i Irena: „Kurz byl velmi zajímavý nejen, co se týká počítačových dovedností, ale i ostatních souvisejících kurzů. Jako je např. Time Management, který mě naprosto učaroval. Musím vyzdvihnout i pozitivní vliv na děti, které hlídají chůvy během kurzu a dědi si zvykají „chodit do školky“. Syn začal chodit se mnou na kurz na dvě dopoledne, když mu byly 2 roky a 1 měsíc. Nyní jsou mu 2 roky a 9 měsíců a vstup do školky zvládá skvěle. Bylo to časově velmi náročné, ale stálo to za to. Děkuji všem..“

V případě jakýchkoli dotazů ohledně kurzu se neváhejte obrátit na koordinátorku projektů: Táňa Szó, tel: 778 064 624, e-mail: tana.szo@attavena.cz.

(ts)

 

 

 

 

Komentáře

komentářů