STACHY/PRAHA: Uživatelé Domova pro seniory Kůsov se setkali s Karlem Gottem a...

STACHY/PRAHA: Uživatelé Domova pro seniory Kůsov se setkali s Karlem Gottem a Jiřinou Bohdalovou

 

Když jsme v listopadu zadávali do databáze Ježíškových vnoučat přání, že by se naši uživatelé chtěli setkat s Karlem Gottem, nikdo, opravdu nikdo nečekal, že by nám někdo toto přání splnil.

To, že se sny stávají skutečností, jsme se tento týden s našimi uživateli přesvědčili na vlastní kůži. Byli jsme pozváni na setkání s panem Karlem Gottem a paní Jiřinou Bohdalovou, které uspořádal Český rozhlas v rámci projektu Ježíškova vnoučataAsi si dokážete představit, jak se naši čtyři uživatele tvářili, když jsme jim oznámili, že se setkají s tímto velikánem!

Vyrazili jsme ráno, s předstihem přijeli do budovy Českého rozhlasu, kde jsme “rozdali” pár rozhovorů, proč jsme měli právě toto přání. Jeden z našich lidiček, snad největší fanoušek pana Gotta kterého znám, se to dokonce dozvěděl až na místě určení, a o to víc byl překvapen a zaskočen. 

Pan Karel Gott i Jiřina Bohdalová byli velice milí a nakonec všem rozdali fotografie i s autogramem.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Ježíškovým vnoučatům za pozvání za neuvěřitelný zážitek, za pohoštění, dárečky a za skvělou organizaci této akce… jste úžasní Smekáme klobouk a ode dneška začínáme věřit na zázraky !

Text a foto: Kolektiv zaměstnanců Domova pro seniory Stachy – Kůsov

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

Komentáře

komentářů