AKTUÁLNĚ: Prodejny Lidl a společnost Život dětem pomáhají sbírkou proměnit v úsměv...

AKTUÁLNĚ: Prodejny Lidl a společnost Život dětem pomáhají sbírkou proměnit v úsměv slzy dětí s nemocí

Od pondělí 6. listopadu do neděle 19. listopadu se koná celorepubliková sbírka Srdce dětem. Během ní mohou lidé ve všech prodejnách Lidl přispívat rodinám pečujícím o těžce nemocné děti. Přispět lze i jednoduše online.

Vybrané peníze rozděluje obecně prospěšná společnost Život dětem rodinám s těžce nemocnými dětmi. Nevěnuje jim však hotové peníze, ale pořizuje za ně konkrétní zdravotnický materiál, nejrůznější pomůcky nebo léčebné a rehabilitační pobyty. Zásluhou této sbírky jsme jednou z mála neziskových organizací, která může potřebným pomáhat po celý rok. Sbírka pomáhá především dětem potýkajícím se s dětskou mozkovou obrnou, onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou, mukopolysacharidózou, nemocí motýlích křídel, autismem, spinální svalovou atrofií a dystrofií či různými kombinovanými onemocněními

Do sbírky se můžete zapojit v jakékoliv prodejně Lidl. Za 30 Kč získáte samolepku ve tvaru srdce, kterou můžete nalepit na tablo ve výlohách prodejny a symbolicky jej tak věnovat nemocným dětem.

Nově můžete virtuální srdíčko zakoupit i online na app.srdcedetem.cz nebo prostřednictvím facebook.com/lidlcesko.

Sbírka probíhá v prodejnách Lidl již posedmé. Za tu dobu přinesla více než 76 milionů korun a pomohla zlepšit život více než 1600 rodinám.

(PROTEXT)

 

 

Komentáře

komentářů