S REGIONÁLNÍ ZNAČKOU: Veselé vimperské čepičky na zmrzlé hlavičky. Od Ivany Rajniakové...

S REGIONÁLNÍ ZNAČKOU: Veselé vimperské čepičky na zmrzlé hlavičky. Od Ivany Rajniakové z domácí dílny

 

Také milujete zimu a ten úžasný pocit, když zase padá sníh? Všechny problémy pak najednou zmizí, až na ten šílený mráz.Tak aby nikdo nemusel trpět zimou, upletla jsem pro vás veselé čepičky, Které nejenom zahřejí.

Dlouho jsem nosila v hlavě myšlenku a v srdci přání, tvořit něco originálního, mít něco svého a dělat věci tak, jak se mi líbí. A protože pocházím z krásné, ale věčně studené Šumavy, tak za jednoho  chladného a temného večera jsem  vzala do ruky háček a klubíčko… zapojila  trošku fantazie a tím vznikl můj první originální Vimperský kulíšek.

K ručním pracím jsem inklinovala od malička a to díky paní učitelce, které se pod rukama zrodily nádherné kousky a ty  jsem vždy obdivovala.

U výrobku vždy garantuji originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Při výrobě dbám zejména na použití kvalitních a osvědčených materiálů – přírodních či směsových přízí obsahujících alpaku, 100% vlnu, hedvábí, bavlnu..

Všechny mnou vyrobené čepičky se vyznačují padnoucími střihy, propracovanými detaily, vkusnou jednoduchou barevností…prostě tak, aby co nejefektivněji zapadly do vašeho šatníku.

Střihy výrobků jsou většinou originální, často výsledkem čiré improvizace a momentálního prozření.

Vše vzniká u mě doma v maličké dílně. Za celým procesem od výběru přízí, přes výrobu, focení a balení stojím já a mé ruce. Každý originální kousek je vyroben poctivě a s láskou.

Ivana RAJNIAKOVÁ, Vimperk

 

Více informací

Foto: archiv Ivany Rajniakové

 

Vimperské čepičky na zmrzlé hlavičky jsou nositeli regionální značky Šumava originální produkt.

(red)

 

 

 

Komentáře

komentářů